Golf'e veda :(

serology55

Üye
İsim
serhat
Saygıdeğer Forumdaşlar,

Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim Golf'üme veda etmek zorunda kaldım. "Mücbir sebep" diyelim :(  

1 yıldır büyük bir keyifle takip ettiğim, katılım sağladığım ve çooooook şey öğrendiğim bu forumun artık kısmen fahri üyesiyim diyebilirim. O kadar çok şey öğrendim ki bu forum vasıtasıyla, tek ifadeyle "paha biçilemez". Ben yine her gün online olacağım. Sık kullanılanlar kısmının en başında yine golftutkusu yer alacak. Saygı ve selametle...

PS: Special thanks to @silvershadow @fcsrn @yusuf @Ender @AhmetCakmak 

@ÖzDi eksik olmayın hocam. Üzüntümü paylaştınız. Varolun.

Herşeyin hayırlısı olsun hocam. Yeni aracınızı da paylaşırsınız burada, maksat her daim sohbet muhabbet.

Saygıdeğer Forumdaşlar,
Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim Golf'üme veda etmek zorunda kaldım. "Mücbir sebep" diyelim [emoji20] 
1 yıldır büyük bir keyifle takip ettiğim, katılım sağladığım ve çooooook şey öğrendiğim bu forumun artık kısmen fahri üyesiyim diyebilirim. O kadar çok şey öğrendim ki bu forum vasıtasıyla, tek ifadeyle "paha biçilemez". Ben yine her gün online olacağım. Sık kullanılanlar kısmının en başında yine golftutkusu yer alacak. Saygı ve selametle...
PS: Special thanks to [mention=3]silvershadow[/mention] [mention=22]fcsrn[/mention] [mention=2]yusuf[/mention] [mention=208]Ender[/mention] [mention=3697]AhmetCakmak[/mention] 
Bu Guzel dusunceleriniz Forumumuzun Amacına ulastiginin göstergesidir Hocam. Lakinn siz biz hepimiz Kocaman Bir Aileyiz. Rabbim Daha güzel daha iyi Golf ile karşılaştırsin en kısa zamanda Sizin gibi Değerli Forumdaslarimizi Her zaman aramızda girmekten Gurur Duyuyoruz. Araçlar Sadece ARACILIK ediyor Bu Aile Ortamimiza Dostluklar Baki kalıyor.Saygilar Selamlar. Rabbim Herşeyin Hayırlısını Guzel Gönlünüze Göre versin inşallah.[emoji122][emoji122][emoji106]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herşeyin hayırlısı olsun hocam. Yeni aracınızı da paylaşırsınız burada, maksat her daim sohbet muhabbet.
İnşallah hocam, o günleri görebilmek dileğiyle...

Bu Guzel dusunceleriniz Forumumuzun Amacına ulastiginin göstergesidir Hocam. Lakinn siz biz hepimiz Kocaman Bir Aileyiz. Rabbim Daha güzel daha iyi Golf ile karşılaştırsin en kısa zamanda Sizin gibi Değerli Forumdaslarimizi Her zaman aramızda girmekten Gurur Duyuyoruz. Araçlar Sadece ARACILIK ediyor Bu Aile Ortamimiza Dostluklar Baki kalıyor.Saygilar Selamlar. Rabbim Herşeyin Hayırlısını Guzel Gönlünüze Göre versin inşallah.
emoji122.png
emoji122.png
emoji106.png

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ender hocam sağolun. Bilmukabele :)  

@serology55 

Değerli Hocam 

Veda yazısı gibi olmuş.

Bu hayat bizden ne alır ve ne getirir bilinmez.

Bu umutla ben de devam ediyorum 

Golfünüz yoksa bile umudumuzu, umudunuz yoksa bile sevginizi mutlaka korumalı.

Nasılsa Golfü olmayan girmesin yazmıyor kapıda.  :000043-medium:

Size bu güzel duyguları hissettirebilmek bizleri de mutlu etti.

Saygı ve sevgilerimle

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt