Sonunda Kavuştuk

ÖzDi

Üye
İsim
Özgür
Merhaba arkadaşlar,ismim Özgür.Daha önce bi kaç mesaj atmıştım dayanamayıp asıl girişi aracımı alınca yaparım diye düşünmüştüm ve nihayet cumartesi teslim aldım.Umarım güzel kazasız günlerde kullanmak nasip olur.araç 1.4 tsi dsg highline iç dış r-line,spor süspansiyon,18 sebring jantlar,anahtarsız giriş çalıştırma,dynaudio,geri görüş kamerası,app connect,panoramik cam tavan,dinamik viraj farlarına sahip led mid ön far opsiyonlarına sahip yarış mavi renk.

konular arasında geziniyoken bi yerde görmüştüm app connect'in sadece android cıhazları desteklediği,ios için ayrıca bi ücret ödenip + usb eklenerek acvite edildiği iddia ediliyordu.arkadaşlar app connect opsiyonu tek usb üzerinden her iki işletim sistemini de destekliyor yani hem android hem ios cihazlar kullanılabilir.sorusu olan olursa memnuniyetle cevaplarım.herkese hayırlı forumlar.bu arada Mersin opat bayisinden Ebru hanıma bana gösterdiği sabır ve zaman  için çok ama çok teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun özdi bey

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun hocam

HAyırlı olsun Hocam

Nasılsa aldınız artık fiyat konusunda bizi bilgilendirir misiniz?

Hayırlı olsun hocam. Mersin yollarında karşılaşırız elbet :D /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar,ismim Özgür.Daha önce bi kaç mesaj atmıştım dayanamayıp asıl girişi aracımı alınca yaparım diye düşünmüştüm ve nihayet cumartesi teslim aldım.Umarım güzel kazasız günlerde kullanmak nasip olur.araç 1.4 tsi dsg highline iç dış r-line,spor süspansiyon,18 sebring jantlar,anahtarsız giriş çalıştırma,dynaudio,geri görüş kamerası,app connect,panoramik cam tavan,dinamik viraj farlarına sahip led mid ön far opsiyonlarına sahip yarış mavi renk.

konular arasında geziniyoken bi yerde görmüştüm app connect'in sadece android cıhazları desteklediği,ios için ayrıca bi ücret ödenip + usb eklenerek acvite edildiği iddia ediliyordu.arkadaşlar app connect opsiyonu tek usb üzerinden her iki işletim sistemini de destekliyor yani hem android hem ios cihazlar kullanılabilir.sorusu olan olursa memnuniyetle cevaplarım.herkese hayırlı forumlar.bu arada Mersin opat bayisinden Ebru hanıma bana gösterdiği sabır ve zaman  için çok ama çok teşekkür ediyorum.
AppConnect makyajlı kasa ile beraber artık her iki işletim sistemli  telefonları destekliyor., o muhabbet makyajsız kasalar için geçerliydi., aracınız hayırlı olsun., resimlerini bekleriz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olsun hocam
teşekkür ederim hocam.

HAyırlı olsun Hocam

Nasılsa aldınız artık fiyat konusunda bizi bilgilendirir misiniz?
teşekkür ederim Murat hocam.ben ötv indirimli aldım 105e yoksa normal fiyat üzerinden satın almak benim adıma çok mümkün değildi.

Hayırlı olsun hocam. Mersin yollarında karşılaşırız elbet :D

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eyw hocam.araç Tunceli de kullanılacak senede bir belki Mersin-Adana olur.ama olurda bu taraflara yolun düşerse tanısırız misafirim olursun. 

AppConnect makyajlı kasa ile beraber artık her iki işletim sistemli  telefonları destekliyor., o muhabbet makyajsız kasalar için geçerliydi., aracınız hayırlı olsun., resimlerini bekleriz
öyle mi..dogrudur,özür dilerim o kadarına dikkat etmemiştim.resimleri atarım hocam yarına,güzel dileklerin için de teşekkür ederim.

Hayırlı olsun kazasız belasız günler

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
teşekkür ederim hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ÖzDi Hocam 105 dediniz değil mi ben yanlış okumuyorum o kadar opsiyona göre fiyat mükemmel
Doğru hocam 105 :)  şöyle söylim araç kur farklarından önce sipariş geçilmiş bi araç olduğundan ben eski kur üzerinden satın aldım yoksa güncel kurla sanırım 185-190 arasıdır ki bununda ötv indirimli hali 115-120 aralığıdır diye düşünüyorum.

Öncelikle hayırlı olsun demekle beraber şuan mesajları tekrar tekrar okuyorum acaba benim mi hatam var diye şaşkınlık içindeyim.. hocam 1.4 tsi dsg r line cam tavan vs vs bi araç 0 km ve 105 lira öyle mi ? Ben hemen talibim 110 liraya bu işte bir yanlışlık var ama benim yanlışım varsa fiyatta daha bilgili arkadaşlarımız beni aydınlatsın. Bunun kurla felan bir ilgisi yok bu fiyat bambaşka bir olay .. tekrar hayırlı olsun cidden

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt