@fcsrn peki hocam kayan led + bi-zenon varmı? yoksa ya kayan ledden yada bi-zenondanmı vazgeçmek gerekiyor?

@Alperen099 @fcsrnhocam baksın bir, ayrıca bu kayan led gibi durmuyor. Satıcıya bi-zenon mercek olup olmadığını sorarmısınız?
Mercekler bi-xenon hocam ve evet kayan led yapmıyorlarmış 

@Beşiktaş1903 @Alperen099 

Mercekler bi-xenon gibi gördüm ama emin değilim. 

Videoya göre sağ farın küçük  u ledinde sorun var tam sönmüyor. Birinde daha görmüştüm bunu. 
onu şuan siz söyleyince fark ettim yarın gittiğimde soracağım hocam , bu bi sorun oluşturur mu ? 

@fcsrn peki hocam kayan led + bi-zenon varmı? yoksa ya kayan ledden yada bi-zenondanmı vazgeçmek gerekiyor?
bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum :)  

Böyle bir şey varsa çok saçma bence , Satıcılara baktım ya kayan led var yada bi-zenon ikisinin olduğu bulamadım henüz

Böyle bir şey varsa çok saçma bence , Satıcılara baktım ya kayan led var yada bi-zenon ikisinin olduğu bulamadım henüz
Arkadaşım da u led değil ama S far var, melek far diye de geçiyo. Hem mercekler bi-xenon hem sinyaller kayan sinyal. Ama dediğiniz gibi u ledde henüz görmedim ikisi beraber. 

@Alperen099 @ayb 

ben bulamadim zamaninda o yuzden led+kayan sectim kayan sinyal ilk sirada geliyo :D  
Mercekler bi-xenon olmadığı için uzun farların aydınlatması zayıf kalabilir :D  

onu şuan siz söyleyince fark ettim yarın gittiğimde soracağım hocam , bu bi sorun oluşturur mu ? 
Sorun olur mu bilmem ama çirkin durduğu kesin. Bence. 

fcsrn dedi:
Sorun olur mu bilmem ama çirkin durduğu kesin. Bence. 
Katılıyorum, yarın gittiğimde soracağım buna bi çözüm bulsunlar ben de böyle istemem. Dikkatiniz için teşekkürler :)

Katılıyorum, yarın gittiğimde soracağım buna bi çözüm bulsunlar ben de böyle istemem. Dikkatiniz için teşekkürler [emoji4]
Gitti gidiyor da bir satıcı öyle olan var ama 1900 tl dedi

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Basic zenonlu araçlarda u led geçişlerinde nelere dikkat etmek gerekiyor mesela alınan u ledlerin mercekleri zenonlu olmasa da olur mu ya da söyle sorayim hali hazırdaki basic zenonun parçalarını kullanmak mantıklı olur mu 

Arkadaşlar basic bi xenonlara u led takılabiliyor. İstanbulda far tasarım merkezi diye bir yer var o yapıyor. Geçen konuştum orijinal parçalar kullanarak basic bi xenon fara 1200 tl ye çift u led takarım dedi.

Çin malı u ledlere mercek değişimi için ise 700 lira gibi bi fiyat vermişti. Düşünen arkadaşlar değerlendirebilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Basic bi xenonu olan iki tane kıytırık led için aman ha replika far takmasın.Hayatının hatası olur.Replika ile orj far arasındaki fark kıyas kabul etmeyecek kadar fazla.

@dgn hocam bende basic zenon var merceklerde lekelenmeler başlamış u led geçiş gene de mantıksız mi olur 

@onur07 hocam hella mercek kullandığını söyledi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@dgn hocam bende basic zenon var merceklerde lekelenmeler başlamış u led geçiş gene de mantıksız mi olur 

Alacaginiz var replika yani taiwan mali ise bence mantiksiz. Benim aracim comfortline replika kullaniyorum. Replikanin kalitesi ile orj mal bir degil. Sizin orj bir sekilde u lede gecmeniz daha mantikli. Zaten lazim olacan beyinlerin cogu arabanizda var.

Geri
Üst Alt