Apple Music ve Spotify'da albüm fotoğrafları görünmüyor

akvrl

Yeni Üye
İsim
Vural
Merhabalar, yeni kasa bir Golf aldım geçen yılın Aralık ayında ancak bir türlü çözüm bulamadım bu soruna. Daha önce spotify kullanıyordum, bluetooth ile bağlandığımda albüm kapak fotoğraflarını göremiyordum, Apple Music'e geçiş yaptım ancak bunda da görünmüyor fotoğraflar. Bir arkadaşımın yine benimkiyle aynı modelde bir Golf'u var ve onda görünüyor. Acaba ben neyi eksik yapıyorum, ara tara bir türlü bulamadık. 

Saygılarımla. 

Merhabalar, yeni kasa bir Golf aldım geçen yılın Aralık ayında ancak bir türlü çözüm bulamadım bu soruna. Daha önce spotify kullanıyordum, bluetooth ile bağlandığımda albüm kapak fotoğraflarını göremiyordum, Apple Music'e geçiş yaptım ancak bunda da görünmüyor fotoğraflar. Bir arkadaşımın yine benimkiyle aynı modelde bir Golf'u var ve onda görünüyor. Acaba ben neyi eksik yapıyorum, ara tara bir türlü bulamadık. 
Saygılarımla. 
medya cihazi aynı mi ikinizde de.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

ikimiz de iphone ve apple music kullanıyoruz. onun arabasında görünüyor, benim arabamda görünmüyor. 

en azından herkeste görünüyor da bir bende mi görünmüyor yoksa görünmemesi olağan bir durum mu, bunun bilgisini alabilseydim, durum tespiti yapabilseydim keşke. 

Hocam bende makyajsız kasa 19b kodlu ünite var. Bugüne kadar spotifyda resim hiç çıkmadı(android telefon). Radyo logoları ve usbden dinleyince albüm resimleri görünmekte. Durum bende de aynı.

Benim ekranda da gözükmüyor maalesef. Makyajlı kasa.

Lightning kablo ile usb’den  mi bağlıyorsunuz yoksa aux ile mi? 

Kablo ile bağladığınızda görebilirsiniz, 

Bluetooth ile bağlıyorum. Demek ki ondan görünmüyor.

Makyajlı kasa ben de sadece kablo ile bağlantıda görüyorum resimleri. Bluetooth da hiçbir görsel çıkmıyor hatta ileri geri bile alamıyorum şarkıyı.

Bir de radyo logoları eklenmiyor sanırım. Ayarlar kısmında ekle butonu yok.

Saygılarımla. 
Öncelikle Aramıza Hoş Geldiniz.

Aracınızda bulunan  medya cihazınızın yazılımsal farklılıklarından olabileceği gibi spofity yada apple müzik uygulamasından da kaynaklanabilir. Araç cihazı burda 1. öncelikli baklması gereken yerdir.

Makyajlı kasada ben kablo ilede resimleri göremiyorum arkadaşlar

Makyajlı kasada ben kablo ilede resimleri göremiyorum arkadaşlar
Benim de kablo ile görünmüyormuş (android)

iPad’i kablo ile bağladığımda Spotify’da albüm kapakları çıkıyor.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt