GOLF 7 Midline Plus Fonksiyonel Direksiyon + Gate Way Değişikliği

arkadaşlar bu ürünü alsak kendimiz monte edebilirmiyiz. zor bir işlem mi ? Ali expresste falanda gördüm 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar Yakup Bey 2015 golf 7 midline plus arac sahibiyim aracımda hız sabitleyici ve tuş takımı yok bende aracıma higline aracına ait çıkma üzerinde hız sabitleyici dahil olan tuş kakımı temin ettim ancak aracımdaki direksiyon kontrol ünitesi uyumsuz (yetersiz) kalıyor sizin resmini verdiğiniz gate way ile çok farklı elinizde resmini eklediğim kontrol ünitesinden varmı?

1K0953549F49.jpg

Merhabalar Yakup Bey 2015 golf 7 midline plus arac sahibiyim aracımda hız sabitleyici ve tuş takımı yok bende aracıma higline aracına ait çıkma üzerinde hız sabitleyici dahil olan tuş kakımı temin ettim ancak aracımdaki direksiyon kontrol ünitesi uyumsuz (yetersiz) kalıyor sizin resmini verdiğiniz gate way ile çok farklı elinizde resmini eklediğim kontrol ünitesinden varmı?

Ekli dosyayı görüntüle 16079
Hocam bu direksiyon elektroniği ayri bir parca bu , gateway ana beyin gibi düşünü gaz pedalının ust tarafinda yer aliyor

@forjust1day

Merhabalar öncelikle ilginize çok teşekkür ederim bir önceki yazımda belirttiğim gibi benim aracım 2015 golf 7 1.2 tsi midline plus defalarca bakmama rağmen bahsettiğiniz yerde gaz pedalının üst kısımlarında sayfanın resimdeki gibi gateway ünitesi yer almıyor eğer sizin aracınız benimkiyle aynı ise rica etsem yerinde resim çekip ekliyebilirmisiniz?

nette araştırma yaparken şöyle bir video izledim bakıp değerlendirirmisiniz?

Birde gizli özellik açmak için wag com kablo bağlanılan ünite olabilirmi?

@ykeskmer 

Merhabalar gateway senin aracın nersin,de aynı araclara sahibiz ben göremedim + "hız sabitleyici" için ayrı bir parça gerekiyormu  tuş takımı ve gateway yeterlimi

@forjust1day Merhabalar

İlgi ve alakanıza çok teşekkür ederim foto çekip eklemenizi bekliyorum.

Birde siz golf 7.de rölanti,de titreme, tekliyor,muş gibi bir problem yaşadınız,mı? 

@forjust1day 

Merhabalar gate way için foto çekip eklemenize gerek kalmadı bugün tekrar bakıp gördüm direksiyon milinin sol üst kısmında biraz yukarıda kalıyor dediğiniz gibi diz hava yastığı kapattığı zor görünüyor.. tekrar teşekkürler

Eğer bilginiz var ise  sadece gate way değiştirsem yeterli olurmu? tuş takımını daha önceden temin etmiştim resmini verdiğim direksiyon elektroniği gereklimi benim araçta yok..

@forjust1day 

Merhabalar gate way için foto çekip eklemenize gerek kalmadı bugün tekrar bakıp gördüm direksiyon milinin sol üst kısmında biraz yukarıda kalıyor dediğiniz gibi diz hava yastığı kapattığı zor görünüyor.. tekrar teşekkürler

Eğer bilginiz var ise  sadece gate way değiştirsem yeterli olurmu? tuş takımını daha önceden temin etmiştim resmini verdiğim direksiyon elektroniği gereklimi benim araçta yok..
Sadece tuşla gateway ile olmaz hız sabitleyici, svm kodu olması lazım online kodlama için, ki bu svm kodu sadece tuşu servisten alırsanız tuş paketinin içinde çıkıyor, dolayısıyla tekrar tuş takımı almanız lazım servisten parça kodu 5G1054691A, fiyat 1735 tl civarı.

o kod olmadan ağzınızla kuş tutsanız yapamazsınız hız sabitleyiciyi

hız sabitleyici  istemiyorum bendeki  tuş takımında "Cruise Control" yok motaj sonrası adaptasyon için bahsettiğiniz kod gerekiyormu?

hız sabitleyici  istemiyorum bendeki  tuş takımında "Cruise Control" yok motaj sonrası adaptasyon için bahsettiğiniz kod gerekiyormu?
Gateway değişimi yapildiktan sonra bilesen koruma kaldırılacak ve fonksiyonel direksiyon kodlanacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@forjust1day 

Bu Konu hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olduğunuzu düşünüyorum zaman ayırıp cevap yazdığınız için teşekkürler  önceki sorumda video eklemiştim o videoda  ekli resimdeki kontrol ünitesini değiştiriyor benim araçta o kontrol ünitesinden yok " Golf 7 1.2 tsi midline plus "

Ekli dosyayı görüntüle 16079

Hocam airbag kablosunun değiştiğini biliyorum fakat direksiyon elektroniği değişmiyor sanırım, murat hocam midlineda biraz daha bilgili @murat644

Geri
Üst Alt