Beyaz sis farı golf 7

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar merabalar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler şimdi benim araçın sisleri biliyorsunuz sarı bunu beyaz taktırmak istiyorum N11 Gibi sitelere baktığımda fazla bi seçenek göremedim 

vj300z.jpg

Bunu buldum acaba sipariş versem mi teredütte kaldım daha önceden alan arkadaşlar varmıdır sis farını beyaz yapıp bi sorun yaşamayan varsa onlarında önerisini almak isterim açıkcası 

Moderatör tarafında düzenlendi:
selam aynı ürünü bende satın aldım 6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem olmadı. Takarken de gayet basit takacağın taraftaki lastiği ters yönde çevir tırnaklı bir kapak var kapağı sert çek kırılmıyor merak etme :)  soket sokete tak. 

Açıkcası montajından korktum beceremem diye ama bi şekilde onu hallederizde ürünün kalitesi nasıl ısınma fln yapıyormu acaba :)  cünkü baya okuduğuma göre ısınma yaparsa sigorta kutusuna kadar zarar verebileceklerini söylüyorlar ama 

@yusufacsHocam ben bu led xenonlardan taktım çokta memnunum gayet başarılı bir ürün. Arkasında kendi fanı var sanırım ısınmıyordur :)  

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Açıkcası montajından korktum beceremem diye ama bi şekilde onu hallederizde ürünün kalitesi nasıl ısınma fln yapıyormu acaba [emoji4] cünkü baya okuduğuma göre ısınma yaparsa sigorta kutusuna kadar zarar verebileceklerini söylüyorlar ama 
Ürünün montajı çok zor değil davlunbazdaki kapağı söküyorsunuz , daha sonra ampülün üstündeki soketi çıkartıp ampülü çevirip alıyorsunuz , normal halojen ampülünüzün beyaz üzeri mavi boyalısı arıza ışığı falan yakmaz , bu üründen bende kullandım karşıdan bakınca evet bir beyaz ışık var fakat içeriden bakınca aydınlatma diye birşey yok dönüşlerde sis farı yandığında yandığını bile anlayamıyorsunuz görüntü tamam ama işlev sıfır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tozlu Bu üründe fena görünmüyor şimşek etkili diyor herhalde bmw gibi çakmaz :)  

@erkanwrc 

Ürünün montajı çok zor değil davlunbazdaki kapağı söküyorsunuz , daha sonra ampülün üstündeki soketi çıkartıp ampülü çevirip alıyorsunuz , normal halojen ampülünüzün beyaz üzeri mavi boyalısı arıza ışığı falan yakmaz , bu üründen bende kullandım karşıdan bakınca evet bir beyaz ışık var fakat içeriden bakınca aydınlatma diye birşey yok dönüşlerde sis farı yandığında yandığını bile anlayamıyorsunuz görüntü tamam ama işlev sıfır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
En olmadı bi elektricide taktıracağız hocam artık napalım :)

@yusufacsBmw gibi çakmaz ama aydınlatması gerçekten çok iyi :)  Beykoza yakınsanız yada gelebilirseniz ben yardımcı olurum.

Birde bişey soracağım bunlar farlar için uyumlumudur bende halojan farlar var u-led değil halojenin içindeki farı söküp bunu taksam nasıl bi tepki yer araç acaba :D  

Birde bişey soracağım bunlar farlar için uyumlumudur bende halojan farlar var u-led değil halojenin içindeki farı söküp bunu taksam nasıl bi tepki yer araç acaba [emoji3] 
Yemez hocam,soket tipleri farklı yani H11 olmuyor.Forumda ampül tiplerinin kodları olması lazım.Merceksiz fardan beyaz ışık ile sadece diğer insanların gözünü yorup,kendinizde bir şey elde edemezsiniz.Hayırlı akşamlar

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@yusufacs Yakınım hocam 0553 254 18 19 numaram. Gelmeden önce haber verirsen görüşebiliriz  :)  

Geri
Üst Alt