Jump to content

yusufacs

Beyaz sis farı golf 7

Recommended Posts

Arkadaşlar merabalar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler şimdi benim araçın sisleri biliyorsunuz sarı bunu beyaz taktırmak istiyorum N11 Gibi sitelere baktığımda fazla bi seçenek göremedim 

vj300z.jpg

Bunu buldum acaba sipariş versem mi teredütte kaldım daha önceden alan arkadaşlar varmıdır sis farını beyaz yapıp bi sorun yaşamayan varsa onlarında önerisini almak isterim açıkcası 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam aynı ürünü bende satın aldım 6 aydır kullanıyorum herhangi bir problem olmadı. Takarken de gayet basit takacağın taraftaki lastiği ters yönde çevir tırnaklı bir kapak var kapağı sert çek kırılmıyor merak etme :) soket sokete tak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Açıkcası montajından korktum beceremem diye ama bi şekilde onu hallederizde ürünün kalitesi nasıl ısınma fln yapıyormu acaba :) cünkü baya okuduğuma göre ısınma yaparsa sigorta kutusuna kadar zarar verebileceklerini söylüyorlar ama 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Açıkcası montajından korktum beceremem diye ama bi şekilde onu hallederizde ürünün kalitesi nasıl ısınma fln yapıyormu acaba [emoji4] cünkü baya okuduğuma göre ısınma yaparsa sigorta kutusuna kadar zarar verebileceklerini söylüyorlar ama 

Ürünün montajı çok zor değil davlunbazdaki kapağı söküyorsunuz , daha sonra ampülün üstündeki soketi çıkartıp ampülü çevirip alıyorsunuz , normal halojen ampülünüzün beyaz üzeri mavi boyalısı arıza ışığı falan yakmaz , bu üründen bende kullandım karşıdan bakınca evet bir beyaz ışık var fakat içeriden bakınca aydınlatma diye birşey yok dönüşlerde sis farı yandığında yandığını bile anlayamıyorsunuz görüntü tamam ama işlev sıfır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
latissimusdorsi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@erkanwrc 

2 dakika önce, erkanwrc yazdı:

Ürünün montajı çok zor değil davlunbazdaki kapağı söküyorsunuz , daha sonra ampülün üstündeki soketi çıkartıp ampülü çevirip alıyorsunuz , normal halojen ampülünüzün beyaz üzeri mavi boyalısı arıza ışığı falan yakmaz , bu üründen bende kullandım karşıdan bakınca evet bir beyaz ışık var fakat içeriden bakınca aydınlatma diye birşey yok dönüşlerde sis farı yandığında yandığını bile anlayamıyorsunuz görüntü tamam ama işlev sıfır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En olmadı bi elektricide taktıracağız hocam artık napalım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Birde bişey soracağım bunlar farlar için uyumlumudur bende halojan farlar var u-led değil halojenin içindeki farı söküp bunu taksam nasıl bi tepki yer araç acaba [emoji3] 

Yemez hocam,soket tipleri farklı yani H11 olmuyor.Forumda ampül tiplerinin kodları olması lazım.Merceksiz fardan beyaz ışık ile sadece diğer insanların gözünü yorup,kendinizde bir şey elde edemezsiniz.Hayırlı akşamlar

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, mutlubey17 yazdı:

Yemez hocam,soket tipleri farklı yani H11 olmuyor.Forumda ampül tiplerinin kodları olması lazım.Merceksiz fardan beyaz ışık ile sadece diğer insanların gözünü yorup,kendinizde bir şey elde edemezsiniz.Hayırlı akşamlar

Ozaman direk sislere alalım napalım :) sislerde kunllanırız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam kesinlikle önermiyorum. Şimdi size ikisininde farkını gösteren fotoğrafları atayım. IMG_8583.thumb.JPG.ceb75793eff130fdb37309b197e17761.JPG

IMG_3869.thumb.JPG.61f74c6590479018729d00d73d9d6531.JPG

Bunlar niken led bembeyaz. Gizli özellikle selektör atarken sislerde yanıyor. Zaten niken şimşek etkili hemen tepki veriyor. Ampül değil led. Park sis yapınca normal kısalara gerek kalmıyor. Kısalar gibi aydınlatıyor.

IMG_3628.thumb.JPG.8bd4b41950a1b1af4d34ca6e640f45a5.JPG

Photon supreme ilk postta attığınız ampül. Rengi beyaz değil. Mavimsi yanıyor. İki kere iade ettim farklı ampül gönderdiler ikisi de mavimsi yanıyor. Tepkisi çok geç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ensar yazdı:

Hocam kesinlikle önermiyorum. Şimdi size ikisininde farkını gösteren fotoğrafları atayım. IMG_8583.thumb.JPG.ceb75793eff130fdb37309b197e17761.JPG

IMG_3869.thumb.JPG.61f74c6590479018729d00d73d9d6531.JPG

Bunlar niken led bembeyaz. Gizli özellikle selektör atarken sislerde yanıyor. Zaten niken şimşek etkili hemen tepki veriyor. Ampül değil led. Park sis yapınca normal kısalara gerek kalmıyor. Kısalar gibi aydınlatıyor.

IMG_3628.thumb.JPG.8bd4b41950a1b1af4d34ca6e640f45a5.JPG

Photon supreme ilk postta attığınız ampül. Rengi beyaz değil. Mavimsi yanıyor. İki kere iade ettim farklı ampül gönderdiler ikisi de mavimsi yanıyor. Tepkisi çok geç.

Yorumunuz için cok teşekkür ederim peki hangisini almalıyım nikeni mi alayım tozlu hocamın tavsiye ettiği

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Photon Mono 7.000LM led sadece sisler bu şekilde. Selektörde sis kodlaması ile kullanıyorum mis.. arıza lambası yakmıyor ancak ben gene vcds ile sisleri led tip yapıp default değeri 127 olarak değiştirdim..

1c6ee26b4de7b06b9a7f19b5a7f8fe9b.jpg

HONEY bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...