Detailing Deposu

Hayırlı olsun hocam.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler hocam

Hayırlısı olsun.Allah mahçup etmesin
Teşekkürler hocam . 

Arkadaşlar son kur artışlarından sonra maalesef tüm ürünlere zam geldi bunu minimize etmek için şartsız koşulsuz tüm ürünlerde %10 indirim uyguladım . Kampanya stoklarla sınırlı olup 150 lira ve üzeri alışverişinize kargo ücretsizdir .

• Beğen
Tepkiler: Ysn
Arkadaşlar herkese selamlar . 

Bugün itibari ile site üzerinden bölünmüş ürün satışına başlamış bulunmaktayız .

Ürünler 1 lt ve 500 ml kimyasala dayanıklı ambalajlarda gönderilecek . 500 ml ürünler en yakın zamanda siteye eklenecek . 

Bölünmüş ürünlerle ilgili sorularınız ve talepleriniz varsa konu üzerinden yazabilirsiniz .

Bölünmüş ürünleri bu linkten satın alabilirsiniz :  www.detailingdeposu.com/Bolunmus-Urunler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar herkese selamlar . 

Bugün itibari ile site üzerinden bölünmüş ürün satışına başlamış bulunmaktayız .

Ürünler 1 lt ve 500 ml kimyasala dayanıklı ambalajlarda gönderilecek . 500 ml ürünler en yakın zamanda siteye eklenecek . 

Bölünmüş ürünlerle ilgili sorularınız ve talepleriniz varsa konu üzerinden yazabilirsiniz .

Bölünmüş ürünleri bu linkten satın alabilirsiniz :  www.detailingdeposu.com/Bolunmus-Urunler

Hocam far temizliği için ne ürünün var https://m.n11.com/autoglym-super-resin-polish-srp-super-koruyucu-cila-500ml-P202489968 resmi siteye sordum bunu önerdi yapacağım iş arka lerlerde kılcal var birde transporter ön farı temizliğinde kullanıcam

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam far temizliği için ne ürünün var https://m.n11.com/autoglym-super-resin-polish-srp-super-koruyucu-cila-500ml-P202489968 resmi siteye sordum bunu önerdi yapacağım iş arka lerlerde kılcal var birde transporter ön farı temizliğinde kullanıcam

Hocam uygulamayı makine ile yapacaksanız kesinlikle menzerna 2500 üstüne 3800 tavsiye ederim. İkisininde 250 ml orjinal ambalajı var stoklarımda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam uygulamayı makine ile yapacaksanız kesinlikle menzerna 2500 üstüne 3800 tavsiye ederim. İkisininde 250 ml orjinal ambalajı var stoklarımda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
2500 var hocam 3800 alayım uygulamadan kısaca bahsedermisiniz?

2500 var hocam 3800 alayım uygulamadan kısaca bahsedermisiniz?

Hocam farın durumu çok kötü değilse 2500 ü  polishing sünger ile uygulayıp arkasından 3800 ü yine polishing veya finishing sünger ile uygulayın . Uygularken far plastik olduğundan boyadaki gibi çok yüksek devirlere çıkmayın ve aynı yerde çalışmamaya özen gösterin aksi halde far erir . Farın durumu kötü ise bu işlemden önce sırası ile 1500-2000-2500 ıslak zımpara yapabilirsiniz . Stoplarda ise zımparaya gerek kalmaz sadece 2500+polishing süngeri  2 veya 3 kere vurmanız gerekebilir çiziklerin %100 e yakınını almak için . Ben genelde 2 bazı araçlarda 3 kere 2500 vururum arkasından bir kere 3800 vururum .

Bu arada hocam orbital makineniz varsa sadece 2500 de iş görecektir fakat rotary makine ile 3800 gerekiyor .

Bu arada hocam orbital makineniz varsa sadece 2500 de iş görecektir fakat rotary makine ile 3800 gerekiyor .
Valla hocam aldım artık [emoji3] polisaj makinem yok ama matkap ucuna takılan aparat aldım sünger filan var bunu kullanıcam
6a56a5dcc444c29f921defc6efad0afb.jpg

Valla hocam aldım artık
emoji3.png
polisaj makinem yok ama matkap ucuna takılan aparat aldım sünger filan var bunu kullanıcam
6a56a5dcc444c29f921defc6efad0afb.jpg

Far ve stop için iş görür hocam yüksek devre fazla çıkmayın ve baskı uygulamayın yeter . 

Siparişinizide aldım hocam yarın kargoya veririm hayırlı olsun teşekkürler .

Far ve stop için iş görür hocam yüksek devre fazla çıkmayın ve baskı uygulamayın yeter . 

Siparişinizide aldım hocam yarın kargoya veririm hayırlı olsun teşekkürler .
Rica ederim hocam hayırlı günler

Geri
Üst Alt