Detailing Deposu

AdanaDetailing

Katılımcı Üye

İsim
Mahmut
Arkadaşlar herkese selamlar .

Öncelikle desteklerinden dolayı forum yönetimine teşekkürler .

www.detailingdeposu.com üzerinden kullandığım ve tavsiye ettiğim ürünlerin satışına önümüzdeki günlerde başlayacağım . Konuyu hem bu haberi duyurmak için hem satış konusunda yardım için açtım . Herkesin aklında eminim foruma özel indirip olup olmayacağı var bu konuda şimdiden söz vermeyim ama elimden geleni yapacağım . 

Ürünlerin nasıl kullanılacağı hangi ürünlere ihtiyacınız olduğu konusunda da telefonla veya açmış olduğum konu üzerinden yardımcı olamaya devam edeceğim . Bana bu konuda ulaşanlara ürünü benden alıp almadıklarına bakmaksızın eskiden olduğu gibi elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim . 

@AdanaDetailing Hayırlı olsun Mahmut Abi, Allah utandırmasın :)  
Teşekkürler hocam

Mahmut abi hayırlı olsun, hayırlı işler bol güneşler
emoji4.png

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Teşekkürler hocam

Hayırlı olsun Mahmut Usta.

Allah utandırmasın...
Teşekkürler hocam

@AdanaDetailing 

Hayırlı uğurlu Olsun inşallah Mahmut Hocam  :'(

Arkadaşlar herkese selamlar .

Öncelikle desteklerinden dolayı forum yönetimine teşekkürler .

www.detailingdeposu.com üzerinden kullandığım ve tavsiye ettiğim ürünlerin satışına önümüzdeki günlerde başlayacağım . Konuyu hem bu haberi duyurmak için hem satış konusunda yardım için açtım . Herkesin aklında eminim foruma özel indirip olup olmayacağı var bu konuda şimdiden söz vermeyim ama elimden geleni yapacağım . 

Ürünlerin nasıl kullanılacağı hangi ürünlere ihtiyacınız olduğu konusunda da telefonla veya açmış olduğum konu üzerinden yardımcı olamaya devam edeceğim . Bana bu konuda ulaşanlara ürünü benden alıp almadıklarına bakmaksızın eskiden olduğu gibi elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim . 

Kardeşim hayırlı olsun ;)

“bana bu konuda ulaşanlara ürünü benden alıp almadıklarına bakmaksızın eskiden olduğu gibi elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim “ senin gibi kaç esnaf kaldı acaba :)  helal olsun kardeşim 

@AdanaDetailing 

Hayırlı uğurlu Olsun inşallah Mahmut Hocam  :'(
Teşekkürler hocam . 

Kardeşim hayırlı olsun ;)

“bana bu konuda ulaşanlara ürünü benden alıp almadıklarına bakmaksızın eskiden olduğu gibi elimden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğim “ senin gibi kaç esnaf kaldı acaba :)  helal olsun kardeşim 
Teşekkürler abi . 
Abi eyvallah elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum . 

Geri
Üst Alt