Madrid mi Durban mı ?

Golf 7 Durban mı yoksa Madrid mi ?

• Kullanılan toplam oy
    89

@caglar_61 İlk kez gördüm ben bunu, adını da ilk kez duydum :)  Forumlarda da hiç rastlamadım :)   Dışarda da görsem ayırt edemeyebilir, çakma Durban sanabilirdim  :)

Ama renk harika ya :)  7 'de bir gri tonu daha var; adını unuttum şu an, o griden bir 7 ve gunmetal Durban jant efsane oluyo, bir başka forumda aynı bu kombinasyondan bir 7 vardı, daha sonra aynı araca sahibi yine gunmetal başka bir jant taktı, görmeye değer bir araçtı. Fotoğrafını bulabilirsem koyucam :)

Fotoları buldum, çok beğendiğim jant ve renk kombinasyonlu 7 ler :)  Belki tanıyanlar çıkar bu araçları :)

kopyası.jpg

IMAG1273.jpg

82.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben Atlas diyorum.
3572924a7ed9f0719b10fe63eaa2a97c.jpg

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender hocam keşke en üst paket diye aldığımız highline golflerde durban jant ve carplay standart olsaydı. Hele hele carplay bu paralara aldığımız araçlarda olmaması dacia duster’da dahi olması içimi acıtıyor hep :(  

@Ender hocam keşke en üst paket diye aldığımız highline golflerde durban jant ve carplay standart olsaydı. Hele hele carplay bu paralara aldığımız araçlarda olmaması dacia duster’da dahi olması içimi acıtıyor hep :(  
Haklısınız  bu konuda size katılsam da Arz talep ve halıyle Satış stratejisi... Alman araçların hemen hemen hepsinde bu durum var. opsiyon çok satılan bir durum olmaqsından En üst donanım araclarındA dahi bir eksiklik oluyor. bu mercedes te de bmw de de aynı maalesef. 

• Beğen
Tepkiler: Nfk
haklı olduğunuz yönler var ancak duster da o özellikler de olmasa kim alacak o aracı daha doğrusu kimi kandırcaklar

• Beğen
Tepkiler: Nfk

Yay konusu kişiye göre değişiyor mesala ben 17 dijon orj. yay var aracın yüksekligi iyi ama camurluk jant arası boslugu gordugum zaman sinir oluyorum. o yüzden 3.5 mm yay düşünüyorum  :000177-medium:

Geri
Üst Alt