Madrid mi Durban mı ?

Golf 7 Durban mı yoksa Madrid mi ?

• Kullanılan toplam oy
    89

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Arkadaşlar herkese merhaba sizce madrid jant mı yoksa durban mı herkesin görüşünü bekliyorum :)  

Tabiki durban jant:)Aracın görüntüsüne %100 etkisi var.Özellikle spor yay ve spacer ile desteklendiğinde.

Durban'ın adının geçtiği yerde Madrid sadece İspanya'da bir şehir ismidir :p  Şaka bir yana Durban 18" olarak, Madrid ise 17" olarak Golf'lerin vazgeçilmezidir. Yay takmak isteyen için Durban, normal yayları kullanırım ben diyenler için Madrid iyidir.

@AhmetCakmak Yay takmadan durban kullanılır mı sizce kullanılırsa ne gibi farklar olur açar mısın  :D  

@AhmetCakmak Yay takmadan durban kullanılır mı sizce kullanılırsa ne gibi farklar olur açar mısın  :D  
Spor yay takmadan 18" jant takılırsa aracınız suv gibi havada kalır ve konforu düşürür. Araç yukarıda kalacağı için tümseğe girdiğinizde aracı çok fazla sağa sola esneterek aracı zamanla yıpratır. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kurşun gri mi Türkçe olarak bilmiyorum. Shades of gray scalasına bakarsanız bulunur heralde hangi renge denk geldiği :)

Normal rengiyle de güzel ama gunmetal dedikleri gri tonu çok güzel :)  Sanırım Almanya'da sadece bizdeki gibi sadece aluminyum grisi deği siyah ve benim sevdiğim gunmetal gray dedikleri renk de alınabiliyormuş bütün jant seçenekleri için :)  Öyle diyolar :)

Bende dijon var, orjinalci olmasam gunmetal boyatırım dijonlarımı :)  Adana'da siyah bir 7'de gunmetal Durban görmüş, fotosunu çekmiş ve buraya da yüklemiştim ama kayboldu sanırım :)

43397f537579b4067b1a8c285cd12633.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak Spor yay şart oğlu şart yani
Aslında sonradan Durban veya herhangi bir 18 inch jant takan birisi için spor yay + spor amortisör ikisi birden şart ama spor amortisör pahalı olduğu için sadece spor yay takıp idare ediyorlar., Fabrika montajlı 18" jant ve üstü jantlı araçlar da normal araçlardan farklı tip amortisör bulunur., Spor süspansiyon diye geçen opsiyon (spor yay + spor amortisör) paketidir

Geri
Üst Alt