Rötüş öncesi - sonrası

@volkii76 eyvallah hocam tavisyeniz için teşekkür ederim yaa şeyi sorucam hocam boyanın pürüzsüz olması için uygulama yaptıktan sonra ne yapmam gerekir illa pasta cıla gormesı sart mıdır?

@ayb lütfen cinsiyet ayrımı yapmayalım :)  aracınıza carpan şahıs dalgın olabilir o yüzden hoş görmek gerek. videoyu da en kısa sürede çekelim

@caglar_61 saf beyazsa göndereyim :)

@İbrahim Başkurt ben en az 1 hafta kurumasını ve kemikleşmesini bekliyorum rötuş boyasının. sonra kalan fazlalığı 3000 6000 zımpara ile alıp pasta işlemi uyguluyorum.

@ayb hatırladıgım kadarıyla sizde orjinal boya kodu ile rötus boyanız mevcut . o yüzden canınızı sıkmayın. jantı düşünün :)

@ayb jantı kışın aldıgınız yer halletsin. garantisi var demişti :)

@fcsrn

Elinize sağlık sonuç çok güzel gözüküyor.

Benzer ufak rötuşluk bölgeler benim aracımdada mevcut.Beyaz renk.

Boya kodunu bilmiyorum.İşlem sırası ve dikkat edilecek hususlar konusunda bilgilendirebilirmisiniz?

Teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@fcsrn 

Değerli kardeşim;

Yapılan iş Usta işi.

Üzerinde vernik de var mı?

yoksa boya akacak her yıkamada biliyorsun.

@fcsrn

Elinize sağlık sonuç çok güzel gözüküyor.

Benzer ufak rötuşluk bölgeler benim aracımdada mevcut.Beyaz renk.

Boya kodunu bilmiyorum.İşlem sırası ve dikkat edilecek hususlar konusunda bilgilendirebilirmisiniz?

Teşekkürler.
Teşekkürler. Boya kodunu boyacıya gittiğinizde onlar biliyor zaten veya kitapçıkta yazması lazım. 100 gr bile alsanız yeter de artar. 

Rötuş yapmadan önce o bölgeyi güzelce pasta ile silip iyice temizleyin sonrasında ufak dokunuşlarla rötuş yapabilirsiniz. Ben o şekilde yaptım.

@fcsrn 

Değerli kardeşim;

Yapılan iş Usta işi.

Üzerinde vernik de var mı?

yoksa boya akacak her yıkamada biliyorsun.
Çok teşekkürler Abim, @uğr_05 Abimle beraber hallettik sağolsun onda boya varmış. Vernik yok, aktığında tekrar rötuş yapar ondan sonra verniklerim. 

Bunlarda benden...

İlk defa deniyorum...  Sanırım oldu :)

11.04.2019 - 1.jpg

11.04.2019 - 2.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ysn

Geri
Üst Alt