Jump to content

fcsrn

İSTANBUL BULUŞMASI -29 NİSAN PAZAR-

İSTANBUL BULUŞMASI -HERKES ANKETE LÜTFEN-  

42 oy

Bu anket sona ermiştir.
  1. 1. Hangi Gün olsun

• 21 Nisan Cumartesi
      6
    • 22 nisan Pazar
      7
    • 28 nisan cumartesi
      8
    • 29 nisan pazar
      21
  2. 2. Sabah mı Öğleden Sonra mı

• Sabah Kahvaltılı
      32
    • Öğleden Sonra Yemekli
      10
  3. 3. Hangi Yakada olsun?

• Anadolu
      23
    • Avrupa
      19

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 05/14/18 at 06:26

Recommended Posts

Haftaya cuma günü (20nisan) nasip kısmet olursa 15 gün civarı İstanbuldayım.  Dedim ki gelmişken bir buluşma yapalım arayı fazla açmadan. Ancak sizlerin fikrini almadan tarih mekan saat vb kararlaştırmayalım dedim.  28-29 nisan pazar düşündüm ama 1 mayısta tatil olduğu için şehirdışı planı yapanlar olabilir diye 21-22 nisanı da ekleyeceğim ankete. Katılımın çok olması güzel olur. 

Ankete gün, hangi yaka, saat, mekan vb her şeyi ekleyeceğim. Yalnız bir ricam var, hangi yakayı istiyorsanız mekan önerisinde bulunmanız çok yardımcı olur konuya yazarak. Malum İstanbul'da yaşamadığım için pek bilgim yok mekan konularında.

Bir de hangi yaka konusun da şunu da göz önünde bulundurmanızı istiyorum, son 3 buluşma anadolu yakasında oldu. Artık Avrupadan gelenlere ayıp olacak yine Anadolu da olursa. :D

Anket 19 una kadar sürecek. Sonrasında mekan belirlenecek. 

ANKETE KATILMAYI UNUTMAYALIM !

GÜNCEL 

21.04 Cuma günü akşam anket sonuçlandı. Sonuca göre 29 Nisan Pazar günü sabah kahvaltı eşliğinde Anadolu yakasında buluşacaktık fakat whatsapp grubunda aldığımız karar sonucu orada tekrar bir oylama yaptık. Sebebi; forumda oy kullanan kişi sayısı 41, whatsapp grubunda ki kişi sayısı 29.Yani buluşmaya gelmeyecek/gelemeyecek olanlarda oy kullandığı için yanlış sonuçlar çıkabiliyor. Grupta ki oylama sonucu aynı tarih ve saatte AVRUPA YAKASINDA buluşacağız. Mekan için önerilere her zaman ki gibi açığız. Özellikle otopark sorunu olmayacak, kahvaltısı güzel, sakin nezih bir mekan tercihimiz. Şimdiden teşekkürler. Katılmak isteyenler yukarıda ki numaraya mesaj atarlarsa gruba ekleyelim onları da. Grupta ki kişi sayısına göre yer ayırtacağız. 

GÜNCEL  -  2

Tarih: 29 Nisan Pazar günü

Saat: Sabah 10 da

Yer: Belgrad'da Binbaşı Çeşmesi Kahvaltı ve Mesire Yerinde buluşuyoruz. Kişi başı 35 TL kahvaltı, 10 TL Otopark toplam 45 TL 

Daha önce de dediğimiz gibi, araç önemli değil. İstediğiniz araçla gelebilirsiniz. Önemli olan tanışmak beraber olmak. Dileyen buluşmaya eşi ve çocuklar ile  gelebilir.  Ama geleceğiniz sayıyı bize bildirmeniz yer ayırtmak açısından iyi olur. Yukarı da whatsapp numarası var. Adınız ve nickname ile birlikte mesaj atarsanız gruba alalım sizleri de.  

Konum aşağı da. 

Screenshot_20180426-194136.thumb.png.4c42dad8ce9f83334d4e23354abe2a12.png

Anadolu yakasından gelenler olarak, saat 9:15 de aşağıda ki konumda buluşup konvoy halinde geçeceğiz buluşma mekanına. Katılmak isteyenler gelebilir. 

4.png.540fe734856f232527c301752baa27c5.png

Jesi, silvershadow, ognemir ve 1 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Her buluşma da söylüyoruz, yazıyoruz. Yine söyleyelim.

Araç önemli değil, istediğiniz araçla gelebilirsiniz. Araba forumu olsakta önemli olan bir arada olmak, eğlenmek, güzel vakit geçirmek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese iyi akşamlar, 21 ve 22 Nisan’da İstanbul dışındayım ancak diğer hafta müsaitim. Avrupa +1 ?

Geçen sefer önerdiğim Kemerburgaz Binbaşı Çeşmesi’ni yine öneriyorum..Orman içi olduğu için araçlar biraz kirlenebilir ama ?

fcsrn bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Mazot olmuş Kocaeli Gölcük Bp de 5.63.Ben Kavaklı Sahil’den feribota binip inerim Yarımca’da.Ordan Allah ne güç kuvvet verdiyse bisikletle pedallayıp buluşmaya gelirim.Akaryakıt zammı beni çok bozdu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Öyleyse ben de benim Specialized'la geleyim hocam. Forumun bisiklet ayağını oluşturmuş oluruz.&:

DuzboruDownpipe ve volkii76 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
9 saat önce, armando yazdı:

Bence Avrupa yakasında olmalıydı ama nisan ayında malesef hafta sonlarım çok yoğun,bir sonraki buluşmaya mutlaka yine katılmak isterim :'(

Büyük ihtimalle avrupa da olacak Abi. Sözüm var önce ki buluşmadan. 

5 saat önce, yer_ucagi_34 yazdı:

Bu sefer farklılık olması açısından Maltepe Sahil veya benzeri yerlerde de yapılabilir gerçi orada da haftasonu park sıkıntısı olmakta.

Maltepe sahil de isparkta sorun olacağını sanmam ama avrupa yakası için güzel mekan önerileri lazım. Bildiğiniz yerler var mı maltepe sahil tarzı avrupada da. 

5 saat önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Mazot olmuş Kocaeli Gölcük Bp de 5.63.Ben Kavaklı Sahil’den feribota binip inerim Yarımca’da.Ordan Allah ne güç kuvvet verdiyse bisikletle pedallayıp buluşmaya gelirim.Akaryakıt zammı beni çok bozdu...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben cuma günü Sivas çıkışı shellden 5,71 den aldım mazotu. :)

Alalım sizi yorulmayın :D

DuzboruDownpipe bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
14 saat önce, fcsrn yazdı:

Büyük ihtimalle avrupa da olacak Abi. Sözüm var önce ki buluşmadan. 

Maltepe sahil de isparkta sorun olacağını sanmam ama avrupa yakası için güzel mekan önerileri lazım. Bildiğiniz yerler var mı maltepe sahil tarzı avrupada da. 

Ben cuma günü Sivas çıkışı shellden 5,71 den aldım mazotu. :)

Alalım sizi yorulmayın :D

Hocam bi bakayım tekrar yazarım. Bu arada buluşmaya giderken Shuttle hizmetinize ben de talibim. İstanbul’da araç olmamasından.8D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...