Jetpet adlı firmayı kullanan var mı

Blackjoke

Üye
İsim
Çağrı
Acaba bu firmadan devamlı kullanan bir uyemiz varmıdır merak ediyorum? Eğer bir problem yoksa ben de buradan almayı düşünüyorum açıkçası adamlar 40 krş ucuza satıyor nasıl yapıyorlar merak ediyorum ? Bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

Maceraya gerek varmi bence gerek yok. 

Benim benzin enjektorleri degisti garantiden hallettik. Servis neden oldugunu bilememedi Ben yakittan olabilecigini dusundum. Garanti den olmamis olsa 4 bin tl gibi bi rakamdan bahsettiler :'(

Onun yerine kredi kartı kampanyalarını takip etmeni tavsiye ederim. %8-10 arasında puan veriyor buda litre başına 48-60kr yapar ;)  tabi size uyarsa. Kredi kartı kullanıyor olmak ve 45 günlük kampanya döneminde 400-500tl yakıt alıyor olmak gerekiyor.

World Kart sahipleri bu ay Shell kampanyasını değerlendirebilir. Üç defa 100 liralık alışverişe 30 lira puan veriyor. Ayrıca işlem sırasında zubizu kampanyası da geçerli, oradan da 15 yakıt geliyor. Toplam 300 lira yakıt alışverişine 45 lira yakıt yani:)

Jetpeti bilmem ama?

Shell den aldığım tüm yakıtlarda (dizel) aracın dpf sistemi çok sık aktive olup devreye giriyordu

Son 3 depoda opetten dolum yapıldı . Dpf sistemi eskisi gibi aktive olmuyor artık 

Arada böyle bir fark yakalayan oldumu acaba ? Dizel sahiplerinde?

bilgilendirmeler için teşekkür ederim kredi kartı kampanyaları daha mantıklı o zaman zaten depo 280 civarı doluyor .

Jetpeti bilmem ama?
Shell den aldığım tüm yakıtlarda (dizel) aracın dpf sistemi çok sık aktive olup devreye giriyordu
Son 3 depoda opetten dolum yapıldı . Dpf sistemi eskisi gibi aktive olmuyor artık 

Tdi motorlar yakıt seçiyor bence de hocam.Shell pek sevmiyor bence bizim tdi lar.Araba 50 bine geldi ve 2 defa dpf uyarısı aldık ve shell yakıt vardı hep.Bp,opet,shell üçlüsünden şaşmayız genelde opet ve bp shellden iyi bence tdi motorlar için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jetpeti bilmem ama?

BP Eurodıesel devamlı olarak kullanıyorum,hiç yaşamadım.Opetide merak ediyorum açıkcası

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt