Hayalet Ekranda Son Hızı 320 km/h Olarak Ayarlama

Scirocco Cu VW

Yeni Üye
İsim
scirocco
Hayalet ekran 320 ye çevirme 

VCDS programını açtıktan sonra aşağıdaki adımları izleyerek kodlamayı gerçekleştirebilirsiniz

1- Select

2- 17-Instrument

320.jpg

Sırf bu kodlama için kablo aldım ama 17.xx kablo desteklemiyor sanırım. Yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim?

Yeni konu açmak istemedim. İnstagramda gördim kodlamasını bilen olduğunu düşünüyorum. Görsel olarak çok iyi. Diğer türlü kadran direk ekrana geliyor  

merhabalar. benim araç 2017 tiguan  hayalet gösterge var bide anahtarsız çalıştırma. kablom ise 17.1.3 baya uğraştım ama beceremedim.

@Scirocco Cu VW Arkadaşlar temayı seçtik mesele variant 4 bu R line kadran set ama bunu seçince hız kadranı 20 şer 20 şer artıyor. Bunu başkalarında yine 10 ar 10 ar artan versiyonda gördüm. Kısacası bunu nasıl editliyoruz. Örneğin Debug kodlara girmeye çalışınca Securty code istiyor ama 17 Enstrument ın Securty kodunu bir türlü bulamadım. Yine Kadrana da R logo çıkartma vs. Kısaca

1. Kadranda ki ara hızları çıkartma

2. R logo u çıkartma

3. Aşağıdaki erişim mesafesindeki gibi benzin i kalın renkte gösterme (umarım bunu anlatabilmişimdir.)
Benim Aracım
Ekli dosyayı görüntüle 16946

Örnek istediğim görsel

@mehmetmert göstergenin ortasında r logosunu nasıl cıkarttınız bende bu kadar secenek yok  bide 1-2-3-standart-4 var

Geri
Üst Alt