Aracıma otoparkta carpmislar

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Degerli ustadlarim, aracima otoparkta birisi carpmis gorsellerdeki hasar olusmus. Bunun icin tamponu komple boyatmak istemiyorum. Sizce lokal boyayla bu is hallolur mu? Sırıtır mi? O kisimda cizikler de olusmus resimde belli olmuyor pastayla sildim biraz. Bir de teker ustu kasilmadan dolayi hafif tamponun formu bozulmuş el surunce anlaşılıyor.Elden yaptirip kaskoyu trameri vs karistirmamayi dusunuyorum. Ankara da ikamet etmekteyim. Tavsiyeleriniz nedir?

İyi gunler dilerim.

9AA54B61-8C7B-4042-B92C-01C42245C634.jpeg

6D7283B8-4AC2-4FD3-8BAF-D4A7330B4266.jpeg

495F520E-3397-4FDA-95A8-AC99227D0460.jpeg

BC866E3A-2DF7-4C76-BA22-AA2C3E5E6D50.jpeg

Geçmiş olsun hocam, sondan bir önceki fotoda sanki tampon da yırtık var gibi geldi, boyatmak sırıtabilir, ama plastikler eksper de gözükmediğinden bence tamponu komple de değiştirebilirsin çık fazla tutacağını sanmıyorum. Otoparkta kamera varsa bulun bunu yapanı bence cebinizden yok yere para çıkmasın

Geçmiş olsun tamir edilip komple boyanacak yada hiç ellemeyin öyle kullanın 

Degerli ustadlarim carpan kisinin resimlerini otoparkci almis tel numarasi da var sahit de var. Acaba orasi lokal boyayla hallolmaz mi komple boyama yerine ne dersiniz?

Adamla anlaşamadık rapor tutup serviste yaptirma yoluna gidecegim

Hocam komple boyalı olmasını falan dert etmeyin zaten yırtık var sanırım tamponda.Tampondaki boyadan sıkıntı olmaz dert etmeyin olur böyle şeyler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt