Herkese slmlar Araç Önerisi

Dark1903

Yeni Üye
İsim
Murat
herkese merhabalar ilk aracımı allah nasip ederse bu yaz alacagım.araştırmalarıma göre bana en uygun golf uygun gördüm.siteyi görüp üye oldum bu plartformu emege geçenlere teşekkrüler bu arada araca gelince bütçem çok az 18 000 - 22 000 arası hangi model önerebilirsiniz.

@Dark1903 

Değerli Hocam

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Bilgi sahibi olan dostlarımız sizinle fikir paylaşacaktır eminim.

Saygı ve sevgilerimle 

Merhaba Dostum Bütçenizle sana Golf MK3 1.6 Sport tavsiye ederim. Hem donanımıyla(Abs, çift hava yastığı, spor koltuk, BBS orijinal jantlar)  hem motoruyla(1.6 AFT 101HP)güzel bir araçtır. MK3 için son dolu araçlardır. Bu rakamla belki MK4 araçta bulabilirsin ama çok sevimli olmayacaktır. Şimdiden gönlünce bir araç alman dileğiyle :)

Merhaba Dostum Bütçenizle sana Golf MK3 1.6 Sport tavsiye ederim. Hem donanımıyla(Abs, çift hava yastığı, spor koltuk, BBS orijinal jantlar)  hem motoruyla(1.6 AFT 101HP)güzel bir araçtır. MK3 için son dolu araçlardır. Bu rakamla belki MK4 araçta bulabilirsin ama çok sevimli olmayacaktır. Şimdiden gönlünce bir araç alman dileğiyle :)
Can hocam gerekeni söylemiş,fazla söze gerek yok.

@Dark1903 

Değerli Hocam

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz 

Bilgi sahibi olan dostlarımız sizinle fikir paylaşacaktır eminim.

Saygı ve sevgilerimle 

Can hocam gerekeni söylemiş,fazla söze gerek yok.
saolun arkadaşlar çok teşekkür ederim öneriniz için saygılar

Geri
Üst Alt