hoparlör değişimi

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
merhabalar arkadaşlar bir sorum olacak çok gürültüyü sevmesem de kaliteli sesi seven biriyim, araçta en son istediğim şey extra ses sistemi fakat mevcut hoparlörlerdende memnun değilim açıkçası sorum şu olacak mevcut hoparlörü değiştirip dha kaliteli hoparlör takarsak mevcut sistem kaldırırmı, kaldırsa kaç walt'a kadar olur ve tavsiye edebilceğiniz hoparlör marksı varmı dır.?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum.aslında aradığım şey biraz bass.subwoofer olmadan gelen bas tatmin etmiyor.dynaudionun subwooferını alıp takmak istedim hem orjinalliğide bozulmasın hesabı lakin cok fazla sökme işlemi oluyormuş forumdaki arkadaşlar caydırdılar beni kaldı öyle.ama uzun vadede bi subwoofer takıcam gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aracımda alpine swe-815 kullanmıştım fazlasıyla Memnun etmişti.Hem çok yer kaplamaması hemde kendi orjinal kabini ve amfisinin olması tercih sebebi.Tavsiye ederim.

Aracımda alpine swe-815 kullanmıştım fazlasıyla Memnun etmişti.Hem çok yer kaplamaması hemde kendi orjinal kabini ve amfisinin olması tercih sebebi.Tavsiye ederim.
Hocam bagajda 1 cm2 yere bile ihtiyacım var [emoji3]

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bagajda 1 cm2 yere bile ihtiyacım var
emoji3.png

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ozaman uymaz size tabi leon kullanıyorum şuan seat sound montajı yaptırdım o yönden çok iyi hiç yer tutmadı stepne içine takıldı subwoofer cam önü de center takıldı.

Hayır rahatsız edecek Bi yer sökülmedi torpidodaki teyp ünitesi çıktı kablolarda üst direkten sökülmeden uzatıldı.

bu konuda @silvershadow hocam acaba bizim araçların hoparlörleri kaçlık ve sistem max kaç walt hoparlörü destekliyor?

Geri
Üst Alt