Müzik Tutkusu

https://drive.google.com/folderview?id=1PVxtydHHZ6ATm4K5upYwHNWmeP1hZ3yT ben depoladım
emoji3.png

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler :)

Hocam listede yok ama listeyi indirken bir şarkıya denk geldim o gün bu gün aynı şarkıcının tüm şarkılarını dinliyorum ayrıca teşekkür ederim merak edenlere şarkıyı paylaşayım
Jimmy sax kötü olan hiç bir müziği yok adamın saksafonun müslüm babası artık gözümde

Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama bir şey sormadan duramayacağım. Kübada dinlediğim bir şarkıyı bulamıyorum. Shazam Soundhound tarzı programlarda bulamadı. Şarkıyı yerel bir ekip söylerken videoya aldım. Ama başka yerlerde de duydum aynı parçayı. Bu parçanın adını öğrenmenin bir yolu var mıdır değerli arkadaşlar?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuyu dağıtmak gibi olmasın ama bir şey sormadan duramayacağım. Kübada dinlediğim bir şarkıyı bulamıyorum. Shazam Soundhound tarzı programlarda bulamadı. Şarkıyı yerel bir ekip söylerken videoya aldım. Ama başka yerlerde de duydum aynı parçayı. Bu parçanın adını öğrenmenin bir yolu var mıdır değerli arkadaşlar?

Hocam yollayın videoyu yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam yollayın videoyu yardımcı olmaya çalışayım.
Hocam yollayamıyorum. Ebatı küçültmek için baya işlem yaptım. Bu sefer galeride video görünmüyor. Daha doğrusu hiçbir video görünmüyor. Ek olarak yüklemek istediğimde de yüklüyor gibi oluyor ama dosya soru işareti olarak görünüyor. Hocam telefon numarası ver WhatsApp dan atayım :D /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> :D

Hocam yollayamıyorum. Ebatı küçültmek için baya işlem yaptım. Bu sefer galeride video görünmüyor. Daha doğrusu hiçbir video görünmüyor. Ek olarak yüklemek istediğimde de yüklüyor gibi oluyor ama dosya soru işareti olarak görünüyor. Hocam telefon numarası ver WhatsApp dan atayım [emoji3] :D /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

Hocam youtu.be atın

[mention=3281]@Beşiktaş1903[/mention] [mention=3281]Blackjoke[/mention] sayın hocalarım sizlerden haber beklemekteyim [emoji4]

[mention=3281]@Beşiktaş1903[/mention] [mention=3281]Blackjoke[/mention] sayın hocalarım sizlerden haber beklemekteyim [emoji4]

Bulamadım hocam malesef

Bu aralar bu iki şarkı [emoji445] favorim

Geri
Üst Alt