Golf 7 Halojen Fardan U-Led'e Geçiş - RETROFiT

Doğrudur hocam yeni parcalar takilinca gosterge paneli yanip sönüyor ve mfa ekranda safe cp yazıyor:) online odis ile aracin verilerini tekrar yazıyorsun yani odis olmadan işlem yapilamaz. Zaten bcm ve gateway bileşen koruma veriyor onlari kaldirmak gerekli, yedek anahtar mutlaka olmali immobilizer kodlanıyor. Enderde u led e geçmek icin 9800 tl gibi bir ücret ödenmesi gerekli diye biliyorum 
iyi dileklerin için cok teşekkür ediyorum ömer hocam [mention=4484]Ömer Kahraman[/mention]
Kısmetse ben de bi dönüşüm yapıcam ama bakalım [emoji848] bixenon mu olacak u led mi olacak [emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam basic yaparsan maliyet baya düşer, u led far pahali toplamda 6 beyin var , Afl unitesi basic e göre daha pahali , şuanda elimde 1 gateway 1 afl unitesi (basic icin) mevcut bunlarin ilanlarini acicam projeye başlamak isteyen arkadaşlar degerlendirir :)  

@Ömer Kahraman

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gateway basic ve u led için farklılaşıyor mu ?

İlanları takipteyim o zaman. Gateway ı de benim tuş takımı ile birleştirebiliriz ilan da.

hayırlı olsun ben de u led e geçtim geçeceğim derken 3 yılı devirdim .

Hocam basic xenona geçmek aklımızda var fakat araç iyi niyet garantisi kapsamından çıkar mı?Araç dsg çünkü başımıza bela almayalım :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20">

Hocam basic xenona geçmek aklımızda var fakat araç iyi niyet garantisi kapsamından çıkar mı?Araç dsg çünkü başımıza bela almayalım :)

Basic xenon montaji şanzıman ile ilgili olmayan bir yükseltme , servis farlari değiştirdin sanziman garanti dışında dermi tam emin değilim ama dememesi gerekli aslında kullandigimiz parçalar orjinal fabrikasyon montaj şeklinde oluyor . Bi sorunda elektrik tesisatı garantiden çıkar 

Hocam basic xenona geçmek aklımızda var fakat araç iyi niyet garantisi kapsamından çıkar mı?Araç dsg çünkü başımıza bela almayalım :)

Iyi niyet garantisi temini bakımların serviste yapılmasından ibarettir.

Iki senenin sonrasında yetkili servise gitmeli

Elektrik tesisatına müdahale her tür elektrik sistemine bağlı parçanın garanti dışı kalması anlamına gelir.

Iyi niyet garantisi temini bakımların serviste yapılmasından ibarettir.
Iki senenin sonrasında yetkili servise gitmeli
Elektrik tesisatına müdahale her tür elektrik sistemine bağlı parçanın garanti dışı kalması anlamına gelir.
Zaten 2 yaşını doldurdu servise gitmeye devam ediyoruz :) /emoticons/[email protected] 2x" width="20" height="20"> Artık yetersiz gelen ampülleri değiştireceğiz bakalım nasıl olacak.

Hayırlı olsun. Gibi le güle kullan. U led candır. Uu (çift Uu) daha candır.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun. Gibi le güle kullan. U led candır. Uu (çift Uu) daha candır.

Tapatalk kullanarak iPhone X aracılığıyla gönderildi
Aman abi tek U kalsın, bunu yapana kadar ne kadar uğraştık Tekrar bi Uu projesini kaldıramam :D  @Vanery

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu çalışma ile ilgili sormak istediğim bir şey var. Far yıkama sistemi olmadığı için muayeneden geçmediğini okuyorum bu durum doğru mudur? Muayeneye giderken sök tak mı yapılmalı?

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Bu çalışma ile ilgili sormak istediğim bir şey var. Far yıkama sistemi olmadığı için muayeneden geçmediğini okuyorum bu durum doğru mudur? Muayeneye giderken sök tak mı yapılmalı?
Hocam o konuda çeşitli söylentiler var , otomatik yukseklik ayari olduğu icin far yikama hafif kusur deniyor, ben far yikamada yapicam ama muayene 11-11-2019 tarihinde olduğu icin acelem yok açıkcası :)

ayrica hocam sök tak yapamaZsin çünkü soketler tamamen yenileniyor farlara giren  @Deja-vu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Değerli hocam far konusunda baya bilgili olduğun icin sana sormak istedim, bu adaptif farlar ile ilgili bir tablo paylaşmıştınız 7 farklı modda yandığı kavşak modu falan ben bunları hissedemedim tek hissettiğim farların döndüğü hatta hissettiğim değil gördüğüm desem daha doğru olacak :)  @forzaGilles

Geri
Üst Alt