PHOTON MILESTONE H7 8000 LÜMENS LED tavsiye/yorum

Böyle bir çalışma yapmak isteyenler için, ürünler hakkında yorumlarımı yazmak istiyorum.
Kısalar için belirtmiş olduğum photon milestone h7 8000 lumens 6000k ürünü 370 tl ye satın aldım parasını kesinlikle hakediyor. Odaklanma çok iyi aynı halojen ampül gibi, tam beyaz ve aydınlatma çok fazla arttı. Muayeneden geçiyor olması da bir artı. 7.5 lar için montaj biraz zahmetli sol far için tampon sökümü gerekebiliyor.
Uzunlar için Niken h9(h11) 4000 lumens 6000k ürünü 75 tlye aldım aynı durum bu ürün içinde geçerli almayı düşünenler değerlendirebilir. 
Toplamda 500 tl gibi bir rakam ile farları tamamen led yapmış oldum.
Hayırlı olsun hocam , peki bu Makyajlı golflerin H7 ampül girişleri nasıl benim makyajsız araçta tuhaf bir aparat var siz nasıl taktınız .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Deja-vu hocam PHOTON MILESTONE kullanmaya devam ediyor muyuz.Ben de h15 ve h7 yi düşünüyorum yorumlarınızı alabilir miyiz.

@Deja-vu hocam PHOTON MILESTONE kullanmaya devam ediyor muyuz.Ben de h15 ve h7 yi düşünüyorum yorumlarınızı alabilir miyiz.
Evet hocam kullanıyorum. Uzun gece yolculuğu yapma fırsatım oldu kimseden sellektör yemedim karşıdan geleni rahatsız etmiyor aydınlatma yeterli tek kusuru fan sesi var. Start stop devredeyken ışıklarda beklerken bariz duyuyorsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet hocam kullanıyorum. Uzun gece yolculuğu yapma fırsatım oldu kimseden sellektör yemedim karşıdan geleni rahatsız etmiyor aydınlatma yeterli tek kusuru fan sesi var. Start stop devredeyken ışıklarda beklerken bariz duyuyorsun.
Hocam fiyatlar çok yükselmiş buna değer mi bilmiyorum ben h15 ve h7 ikisini birden düşünüyordum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

8000 k onernem 6.000 yada 4.300 kelvin daha saglikli olur 4.300 ise sari/beyaz arasi yanar puslu havalarda vs onunuzu daha iyi gormenisi saglar 

Merhaba

Milestone almayı düşünüyorum, göz kırpma vs oluyormu acaba ilk çalıştırmada?

Far yükseklik ayarınız hangi seviyede en alttamı duruyor?

Birde milestonede 2 yönlü led var, yönler takarken yukarı aşağımı bakacak yoksa sağa solamı yoksa çaprazmı, sizdeki nasıl acaba çünkü bu detay önemli gibi

Sizin memnuniyetinize göre değerlendirip bu ürünü alacağım kaliteli bir ürün piyasada 100 tl yede led var sonuçta, aydınlatmadan memnunsanız ve sellektör yemediyseniz sanırım güzel ürün

Teşekkürler

@Deja-vu 

Merhaba

Milestone almayı düşünüyorum, göz kırpma vs oluyormu acaba ilk çalıştırmada?

Far yükseklik ayarınız hangi seviyede en alttamı duruyor?

Birde milestonede 2 yönlü led var, yönler takarken yukarı aşağımı bakacak yoksa sağa solamı yoksa çaprazmı, sizdeki nasıl acaba çünkü bu detay önemli gibi

Sizin memnuniyetinize göre değerlendirip bu ürünü alacağım kaliteli bir ürün piyasada 100 tl yede led var sonuçta, aydınlatmadan memnunsanız ve sellektör yemediyseniz sanırım güzel ürün

Teşekkürler

Geri
Üst Alt