Bursa’dan selamlar

Impressionbrs

Yeni Üye
İsim
Ersin
Arkadaşlar merhaba. İsmim Ersin 36 yaşındayım, Bursa’da yaşıyorum. 

Siteyi uzun zamandır takip ediyorum, üye olmak bugüne kısmetmiş. Aracım Golf değil :)  şirket aracı olarak daha önce Jetta 1.6 tdi trenline kullanıyordum. Terfi edince Passat’a geçiş yaptım. Trendline değil ama Comfortline bile olmadı, Impression paket araç verdiler. Boş Jetta’da olan makyaj ayna ışıklandırması bile yok ama geri görüş kamerası, carplay, karartılmış camlar, kablosuz telefon şarjı var. Biraz garip bir paket. 

Üç sene bu aracı kullanacağım. Vagcom yaptırmama değecek, sürüşten aldığım keyfi artıracak kodlamalar var mıdır? 

Yakın zamanda da eşimin kullandığı 208’i değiştirip Golf’e geçmeyi düşünüyoruz. Aracı satınca 90 bin gibi bir bütçemiz olacak. Eşim günde maksimum 10 km yol yaptığı için dizelden ziyade görsellik ve temizlik arıyorum. Konu hakkında ne önerebilirsiniz?

Diğer vw araç forumlarını paylaşım konusunda zayıf bulduğum için buraya üye oldum. 

Saygılarımla, teşekkürler. 

Kararlaştıralım herkese uygun bir zamanda yapalım bir pazar günü o zman

Aramıza Hoşgeldiniz Hocam. iyi Forumlar.

Arkadaşlar bundan sonra ki pazarlar bulisabiliriz sorun yok mesajla ulaşabilirsiniz. Bu arada kodlama yapan arkadaş var mı aramızda .

Geri
Üst Alt