Sıcak soğuk klima motoru

@forzaGilles Evet sadece dişli satmıyorlarmış ve sadece parça ücreti serviste 600 küsür lira dedi. Sağ tarafı soğuğa çevirdim zaten. Kalsın öyle malum durumlardan dolayı o kadar para veremeyeceğim bir dişliye. Eğer bulursam mutlaka çoğalttıracağım ama. Herkeste var bu kronik arıza. 

[mention=520]forzaGilles[/mention] Evet sadece dişli satmıyorlarmış ve sadece parça ücreti serviste 600 küsür lira dedi. Sağ tarafı soğuğa çevirdim zaten. Kalsın öyle malum durumlardan dolayı o kadar para veremeyeceğim bir dişliye. Eğer bulursam mutlaka çoğalttıracağım ama. Herkeste var bu kronik arıza. 
Ayni parcayi aratin aliexpress te bulabilirsiniz parca numarasiyla ben almistim daha once linkini hatirlamiyorum ama bulabilirsiniz aliexoresste

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@strayder ben hala parçayı arıyorum.dişliyi takıyorum fakat ilk denemede yerinden çıkıyor. sanırım sadece dişli değil takım halinde satılıyor. (sıcak soğuk klipa motoru) 

20 tl etmeyecek parçaya 600 tl istemek, tam servislere uygun bir davranış. 

bende sizin gibi, sağ tarafı soğuğa ayarladım. sync iptal ettim o şekilde kullanıyorum. 

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim. 

Klipa motor kodu : 5Q0907511D

internette 200 tl kadar bulunabiliyor. fakat ürün resimlerinde dişli yok. motor çalışıyor ama bize dişlisi lazım :)

@alicem089 hocam dişli temin ettim ben yakında gelecek. Çin ile iş yapan bir arkadaşım sağolsun 1 aydır araştırmış parçanın resmini falan attım bulmuş oradan ödemesini yapıp kargolattırmış. 10 adet sipariş verdim gelince haber veririm size de. 

[mention=19014]alicem089[/mention] hocam dişli temin ettim ben yakında gelecek. Çin ile iş yapan bir arkadaşım sağolsun 1 aydır araştırmış parçanın resmini falan attım bulmuş oradan ödemesini yapıp kargolattırmış. 10 adet sipariş verdim gelince haber veririm size de. 
Super

Fiyati belli mi hocam

Sağ sol icin yedek bende alabilirim eger fazla ise 2 adet

@HONEY @tiesay hocam 5 tane fazla kalıyor ne olur ne olmaz belki gruptan isteyenler olur diye 5 tane fazla söylemiştim. Fiyat 100 TL civarına gelecek galiba tanesi. Toptan alırsan indirim yaparım biraz demişti ama 10 tane alabildim fiyatından dolayı. 

@strayder sizden haber bekliyorum hocam. 1 adette ben isterim. sonunda bu dişlilerin parça kodunu buldum.

5Q0898001

Tr de satan bulamadım şu ana kadar. 

Bu arada İstanbul'da olanlar için de çok iyi bir ustam var Kocasinan sanayi sitesinde senkron ayarı falan yapılacakmış. Kendi takamayacak İstanbul'da olan arkadaşları yönlendirebilirim. Takarken fotoğraflayıp konu açacağım. 

@alicem089 ben de bulamadım hocam ne yazık ki burada önemsiz parça diye kimse kaale almıyor direk motorla birlikte değiştiriyorlar. 

Geri
Üst Alt