Sıcak soğuk klima motoru

[mention=3238]armando[/mention] 
 Sanayide vw uzmanı bi elektrikçi taktı parçayı ben almadım,ama serviste bu motor ve parçası 310 tl onlarında elinde yokmuş 3 gün bekleme süresi verdiler.
Hocam o parcanin sifir disarda yok sanayide bulamazsiniz servisten temin etmeniz gerek bende aramistim en son servisten 280 tl ye aldim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@armando 

Rica ederim,yarın da ön camı değiştirmeye gideceğim kaskonun yönlendirdiği bi firmaya onunla da ilgili paylaşımda bulunuru inşaallah..
Camı değiştirirlerken dikkat edin., sökme esnasında camın üst birleşim yerindeki tavan döşemesine zarar verebiliyorlar

@asdfg112 Anladom hocam teşekkürler. Ben de öyle olabileceğini düşündüm ama emin olamadım. Bir de yaz gelince soğuk üflerken test yapacağım.

aynı problemi bende yaşıyorum. torpido altındaki kapağıı çıkartıp baktığımda ordaki 2 tane beyaz dişlinin aşındığını gördüm. dişliler yerinden çıkıyor. sorun motorda değil, dişlilerin zamanla aşınmasında. yenisini temin edip kendim takmayı düşünüyorum. yardımcı olabilecek arkadaş varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
@alicem089 hocam bana da dişli lazım 1 aydır problemi kendim çözmeye çalıştım parçayı çıkardım motoruna baktım Motor sağlam. Dişli bitmiş ama yeni dişli almam lazım ama İnternette de satan yok. Dişliyi takınca bütün problemim hallolacak.

@alicem089 hocam bana da dişli lazım 1 aydır problemi kendim çözmeye çalıştım parçayı çıkardım motoruna baktım Motor sağlam. Dişli bitmiş ama yeni dişli almam lazım ama İnternette de satan yok. Dişliyi takınca bütün problemim hallolacak.
Servis ne istiyor parçaya.?

@forzaGilles henüz servise sormadım hocam. Altı üstü bir plastik parça bulurum diye düşündüm ama bulamazsam mecburen servise soracağım. 

[mention=19014]alicem089[/mention] hocam bana da dişli lazım 1 aydır problemi kendim çözmeye çalıştım parçayı çıkardım motoruna baktım Motor sağlam. Dişli bitmiş ama yeni dişli almam lazım ama İnternette de satan yok. Dişliyi takınca bütün problemim hallolacak.
3d yazicida yaptirmak zor olur mu acaba sadece fikir

Geri
Üst Alt