Herkesin kaçınılmaz sonu parlayan direksiyon çözümü

AdanaDetailing

Katılımcı Üye

İsim
Mahmut
Arkadaşlar selamlar hemen hemen herkesin şikayetçi olduğu parlayan direksiyon için kendimce bir video çektim umarım beğenirsiniz . 

Bu tarz videolar elimden geldiğince çekmeye devam edeceğim . Çekmemi istediğiniz bir konu varsa videoya yorum olarak yazabilirsiniz talebe göre sonraki videoları çekmeye çalışacam. 

Sizden bir ricam youtube kanalına abone olursanız ve instagramdan takip ederseniz sevinirim . 

Elinize sağlık, temizlik sonrası herhangi bir koruma ürünü tavsiye ediyor musunuz?

@AdanaDetailing hocam ellerinize sağlık,2013 tdi golf'um var ve artık direksiyonda ufak tefek soyulmalar mevcut,bu yapmış olduğunuz uygulama için uygunluğu nedir?

Elinize sağlık, temizlik sonrası herhangi bir koruma ürünü tavsiye ediyor musunuz?
Hocam teşekkürler . Koruma ürünü tavsiye ederim düzenli aralıklarla uygulanırsa kirlenme dolayısıyla parlama daha geç olacaktır .

@AdanaDetailing hocam ellerinize sağlık,2013 tdi golf'um var ve artık direksiyonda ufak tefek soyulmalar mevcut,bu yapmış olduğunuz uygulama için uygunluğu nedir?
Hocam teşekkürler . Bu yöntem maalesef yıpranma soyulma gibi sorunlara çözüm değil . Yıpranmamış ve hasar görmemiş derilerde çözüm . 

@AdanaDetailing 

Değerli Mahmut Üstadım 

Video gerçekten güzel fikir.

Böylece daha fazla kişiye ulaşacaktır.

Ellerinize sağlık 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eline sağlık Mahmut usta...
Teşekkürler hocam .

[mention=2601]AdanaDetailing[/mention]  Değerli Mahmut Üstadım 

Video gerçekten güzel fikir.

Böylece daha fazla kişiye ulaşacaktır.

Ellerinize sağlık 
Hocam teşekkürler . Hocam hem ulaşmak için hem ben bu şekilde kısa sürecek işlemleri yapmıyorum en azından kullanıcılara bu şekilde anlatmış oluyorum kendilerininde yapabileceği çok basit işlem sonuçta . Hafta sonu bir bmw nin direksiyonunu yapıp paylaştım çok mesaj geldi kaça yapılıyor diye ama maalesef bunun gibi kısa süreli işleri yapacak zamanım olmuyor bende bu şekilde video çekmeye karar verdim .

Mahmut hocam çok iyi düşünmüşsünüz. Tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim. En kısa zamanda başka uygulamalarda görüşmek ümidiyle

Eline sağlık Mahmut hocam. Kullandığınız deri temizleyici nedir? Videonun sonunda dediğiniz gibi kapı fitillerinin temizliği ilgimi çekti :)

Eline sağlık Mahmut hocam. Kullandığınız deri temizleyici nedir? Videonun sonunda dediğiniz gibi kapı fitillerinin temizliği ilgimi çekti :)
Teşekkürler hocam . Deri temizleyici adams . Hocam söz vermeyim ama müsait bir anda çeker paylaşırım . Bu aralar kullandığım ürünlerin satışını da yapabileceğim bir e ticaret sitesi ve resmi işlemlerle de uğraşmaktayım ondan video biraz geç gelebilir ama buna değecek . 

Geri
Üst Alt