Herkesin kaçınılmaz sonu parlayan direksiyon çözümü

@volkii76 Güzel uygulama olmuş., Yalnız şunu unutmamak gerekir parlayan direksiyonu deri temizleyicisi ile temizledikten sonra devamında deri bakım ürünü ile deriye bakım yapıp koruma altına alarak daha geç kirlenmesini ve daha geç parlamasını sağlayabilirsiniz.

Parlayan direksiyon için ben de giriştim.Auto Glym Leather Cleaner kullandım.Bence başarılı oldu gibi.
Before
2c64a9e9cf82b58fe1ece55c5d6316e9.jpg

Yarısı yapılmış yarısı yapılmamış hali
1694c26ad1cde615dc741ec162c14ee9.jpg

cea0b129aefa5e155630d606ee7a5892.jpg

Ve finish
a85b92fb26fadf966f5c0a5b6afc5c96.jpg

a6155ba60dcbee9789a28ef231d7154b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim araçta parlama felan yok ama önceden önüne geçmek istiyorum hangi tenizleme ürünü kullanmalıyım ve temizlemeden sonra herhangi bir şey daha sürüyormuyuz ? 

Benim araçta parlama felan yok ama önceden önüne geçmek istiyorum hangi tenizleme ürünü kullanmalıyım ve temizlemeden sonra herhangi bir şey daha sürüyormuyuz ? 
Hocam temizlemek için waxpro leather cleaner kullanabilirsiniz . Sonrasında gtechniq l1 veya gyeon leather coat ile korumaya almanızı tavsiye ederim

Oldum olası arabanın plastik deri aksamlarina nemli bezden baska birşey degdirmemeye dikkat ederim, her kimyasalın önce güzel görünüp sonra zarar vereceğini düşünüyorum, tıpkı şeker yemenin çok keyifli olup sonradan 40 çeşit hastalığa sebep olması gibi.

parlak direksiyonu matlaştırmak için 2016 model vw golf aracımın direksiyonunu bimde satılan yeşip paket ıslak mendille sildim direksiyon sıfır araç direksiyonu gibi oldu. matlaştı tavsiye ederim.

selamlar. canlandırayım konuyu. :) aklınızda olsun sadece nemli bezle bile bastırarak silince yüksek ölçüde temizlik sağlıyor. çıkan kire inanamazsınız. tabiki deri temizlik ürünleriyle cok daha güzel bir görüntü elde edilebilir.

Geri
Üst Alt