Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Bu teyp benim başıma bi konuda bela oldu araça hayalet gösterge taktım ekranın ana dolu cince olduğu için otomatikmen kadranda cince oluyor Türkçeye aldığımda cince oluyor İngilizce aldığımda dilini kadran İngilizceye dönüyor teypte aynı şekilde İngilizcede kalıyor varmı bi fikri olan 

birde bu teypte video izlemeyi başarabilen varmı iphone için JB yapabilsem kesin izliceğim fakat izliyemiyoruz bu JB olmadan :)

Radyo çekim kalitesi nasıl 

Orijinal kadar iyimi

@yusufacs video oynatmıyor dimi, fotosu var mı ekranın bende aldım henuz gelmedi

6.5 mirrorlinkli ekranı sipariş etmiştim tam 1 ayda elime ulaştı bugün taktırdım gayet güzel bu fiyata çok iyi benim eski ekran 5 inç ve Bluetoothsuzdu geç bile kalmışım.Hersey çalışıyor sadece çar menüsünde golf yerine passat geldi oda düzeltilebilir galiba.380 TL kargo dahil bana geldi 30 TL montaj ücreti verdim.

Türkçe yüklü geldi mfa ekranıda Türkçe kaldı, şuan sadece direksiyondaki telefon tuşu çalışmıyor oda kodlama istiyor galiba aydında bu konuda yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.5 inçlik ekranı kullananlara şiddetle tavsiye ediyorum bu cihazı.

@Han78 hocam carplayli mi cihaz, bende carplayli olanı 630 kargo dahile aldım da.

@Golftdi Carplay gibi bu android telefonlar için ama ben daha yapamadım benim telefon desteklemiyor galiba mi 8 lite onu araştırıyorum şuan.

@Golftdi hocam mirrorlink android telefon için ekran yansıtma, bende ürün araştırıyorum sizin carplayli olan cihazın linkini atarmısınız?

@alp TRY 517.98  24% İndirim | Carplay MQB 6.5 "MIB Passat B8 Golf 7 Için Araba Radyo + Çerçeve 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D & 5GG 819 728 T 5GG 819 728 T
https://s.click.aliexpress.com/e/8mqamUFYR 

3 haftada geldi ürün ama henüz teslim edilmedi, dağıtım yerinde, iki parça olarak yolluyor satıcı, en uygun fiyatta bu alabalirsiniz.

Geri
Üst Alt