Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

@yusufacs aldıklarımın linklerini attım toplam 3 parça olacak kamera teyp arkası kablosu ve zamanlayıcı devre yada role diye geçer

hocam senin aldığın teyp Türkçeleştirilmişti video oynatma özelliğide var mi 
Türkçeleştirildi ama video oynatma yok sanırım bu modellerde olmuyor diye biliyorum o zaman o diğerlerinide sipariş edeyim umarım ender elektronik bunların montajını yapar

@yusufacs hocam ben uyumlu diye aldım da daha kodlama yapamadım kablom da sıkıntı oldu hala çözemedim kodlama işini o yüzden çalıştıramadım ama sıkıntı olmaz araştırıp aldım

bu teyp midline plus araca takılıyor mu acaba? 

Benim cihaz geldi sanilanin aksine gumruge takilmadi. Satici paketin icine cihazin bozuk oldugunu yazmis kocaman 😊belki bu yuzden takilmadi. Cihaz Türkçe degil bunun icin basit dusunursek 12volt a baglayip pcye usb ile girsek sistem dosyalarina ulasip dili tek tek degistirebilir miyim? 

Benim cihaz geldi sanilanin aksine gumruge takilmadi. Satici paketin icine cihazin bozuk oldugunu yazmis kocaman 😊belki bu yuzden takilmadi. Cihaz Türkçe degil bunun icin basit dusunursek 12volt a baglayip pcye usb ile girsek sistem dosyalarina ulasip dili tek tek degistirebilir miyim? 
SD kart ile dil dosyasını almanın yolu var. Rus forumlarında çok konu var. Dediğiniz yöntem de mümkün tabi.

@gkndgn @coskun023 

Hocam bu üründen alsak , kamerasız kullansak, geri vitese taktığımız da park sensörleri çalışıyor mu?

Yoksa kamera ekranını kapatmak mı gerekiyor...

@yusuf @coskun023 

Park sensörleri orjinal, ben pek kamera kullanmıyorum, kodlamayla iptal işi nasıl oluyor acaba...

[mention=2]yusuf[/mention] bi deneyeyim bakalim yapabilecek miyim
Yaparsan müşterin çok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@gkndgn hocam toplam kaça mal oldu size. 4,5 dediğiniz TL mi yüzde mi?

Geri
Üst Alt