Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

iyi günlerde kullanın.

Bluetooth özelliği var mı? aktif olarak çalışıyor mu?
Birde geri görüş kamerasına bağlanabiliyor mu? Logo kamera modülü ile çalışırsa harika birtercih olabilir.

iyi günlerde kullanın.

Bluetooth özelliği var mı? aktif olarak çalışıyor mu?
Birde geri görüş kamerasına bağlanabiliyor mu? Logo kamera modülü ile çalışırsa harika birtercih olabilir.
Çok teşekkürler. Bluetooth var çalışıyor. Geri görüş kamerası bağlanabiliyor. Logo efsane olur ama çok pahalı. Ben de plakaya takılan kamera aldım. Bir de takabilsem :)

Bu modellerin Highline için olanları olsa Sanırım çok satar :)  

Hayırlı olsun adaş, Harun Gürbüz bende. Güle güle kullan.

Bu soruya bende uzun zamandır cevap arıyordum, ama bulamamıştım, 7.5 teybi uyar mı sorusuna. 

Vergi derken, gümrüğe mi takıldı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun adaş, Harun Gürbüz bende. Güle güle kullan.

Bu soruya bende uzun zamandır cevap arıyordum, ama bulamamıştım, 7.5 teybi uyar mı sorusuna. 

Vergi derken, gümrüğe mi takıldı?
Allah razı olsun  adaş :)  soy isim de benziyor yalnız :)   r'nin çizgiyi aşağı indir n olur b'yi ters çevir d olur :)  oldu mu sana gündüz :)  

Evet gümrüğe takıldı  :(  artık teyplerin hepsi takılıyor.  Vergi 100 TL civarı tuttu.

Golf 7 için Midline Plus araçta çalışırmı BT direkt hocam? Android cihaz bozulduğunda alırız belki.Birde ses kalitesinde bir fark hissettinizmi diğer eski kasa çinli ekranlar için öyle şeyler yazıyodu ufak bi ses kalite kaybıda o yüzden sorıyım dedim

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Golf 7 için Midline Plus araçta çalışırmı BT direkt hocam? Android cihaz bozulduğunda alırız belki.Birde ses kalitesinde bir fark hissettinizmi diğer eski kasa çinli ekranlar için öyle şeyler yazıyodu ufak bi ses kalite kaybıda o yüzden sorıyım dedim

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
BT direk çalışır çünkü teyp BT'li. Telefonla konuşurken Ses kalitesi eski Çin cihazlarına göre çok iyi. Diğer çıkan ses orjinalle aynı.

Geri
Üst Alt