Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

On 02.04.2018 at 11:08, Harun Gündüz yazdı:

Çin'den Golf 7 comfortline aracım için Golf 7.5 Apple Carplay'li teyp aldım.  Çerçeve uymadığı için yeni çerçeve ile birlikte Vergi vs. dahil 550 TL ye geldi. Çok güzel oldu :) Herkese tavsiye ederim :)

Hayırlı olsun @Harun Gündüz hocam çok uzun zamandır takipteyim bu teyb'i.

Çerçeve neden uymuyor onu anlamadım hocam biraz daha açar mısın? Kasa olarak oturmadı mı yoksa şekil itibari ile uyumsuz mu?

Senden ricam ANDROID CAR PLAY (MIRROR LINK) düzgün çalışıyor mu? Onu bir kontrol edip tecrübelerini bizimle paylaşır mısın?

Bir de vergi ne kadar tutmuştu?

Moderatör tarafında düzenlendi:

@aras hocam eline sağlık. Güzel olmuş bu cihaza geçmek icin yakından bir inceleme yapmam lazım gibi. Benim araç golf 7,5 medya da bundan ama dediğim gibi yakın bir incelemem lazim, riske etmeye değmez. Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık.
Teşekkürler hocam. Teybiniz aynı bluetooth da varsa değiştirmenize gerek yok bence. Belki bir üst teyple olabilir :)

Hayırlı olsun @Harun Gündüz hocam çok uzun zamandır takipteyim bu teyb'i.

Çerçeve neden uymuyor onu anlamadım hocam biraz daha açar mısın? Kasa olarak oturmadı mı yoksa şekil itibari ile uyumsuz mu?

Senden ricam ANDROID CAR PLAY (MIRROR LINK) düzgün çalışıyor mu? Onu bir kontrol edip tecrübelerini bizimle paylaşır mısın?

Bir de vergi ne kadar tutmuştu?
Çok teşekkürler hocam. Çerçeve renk uymadı ancak çok dikkatli bakılırsa belli oluyor.Kasa oturdu. Mirror link çalışıyor denedim :)  Vergi 100 TL.

Çok teşekkürler hocam. Çerçeve renk uymadı ancak çok dikkatli bakılırsa belli oluyor.Kasa oturdu. Mirror link çalışıyor denedim :)  Vergi 100 TL.
Ooo süpermiş o halde.

Hocam sana zahmet bir de Mirror link ile video çekip paylaşabilir misin? Menüsünü çok merak ettim şimdi. Hoş çok absürt bir şey olmadığı sürece alacağım kesinleşti de :)

@Harun Gündüz 2013 highline ekranın köşelerinde dikkatli bakıldığında anlaşılan sıvı kristalinde bozulma var 

çalışmasında hiç bir sorun olmasada yeni bi ekran arayışındayım,

mantıklı olur mu yoksa yeni higline ekranı mı beklenmeli acaba?

Ooo süpermiş o halde.

Hocam sana zahmet bir de Mirror link ile video çekip paylaşabilir misin? Menüsünü çok merak ettim şimdi. Hoş çok absürt bir şey olmadığı sürece alacağım kesinleşti de :)
Çok istedim ancak bir türlü bulamadım mirrorlinkli telefon :) bir tane buldum iphone ile  benzer çalışıyor

@Harun Gündüz 2013 highline ekranın köşelerinde dikkatli bakıldığında anlaşılan sıvı kristalinde bozulma var 

çalışmasında hiç bir sorun olmasada yeni bi ekran arayışındayım,

mantıklı olur mu yoksa yeni higline ekranı mı beklenmeli acaba?
Bence fiyata bakın çok fark yoksa highline derim 

Dün biraz araştırdım da sizin satın aldığınız satıcıya vakti zamanında (aylar önce) mirrorlink önceki 6.5" deki gibi sorunlu mu çalışıyor diye sormuşum hatta 3 - 4 defa. Cevap gelmemiş. Dün de "Almak istiyorum ama çerçeveyi gri mi yollayacaksınız bir arkadaşa siyah'a rağmen gri yollamışsınız dedim" gene tık yok :)

https://tr.aliexpress.com/item/Carplay-MQB-6-5-MIB-Passat-B8-Golf-7-I-in-er-eve-ile-Araba-Radyo/32854238434.html?spm=a2g10.10010108.1000014.1.3acc185fs4SpqI&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.80878.000000000000000&pvid=c5aaba79-f535-424f-bbd7-78aa67eaf4d9&tpp=1

Bu satıcıyı buldum, bakalım o cevap verecek mi :)

Aslında bu kadar uğraşmamın sebebi, IPhone sevmiyorum daha doğrusu IOS sevmiyorum. O nedenle Android işletim sistemini desteklemeyecekse özellikle de Navigasyon çalışmayacaksa bir tek Bluethooth için 500-600TL ye değmeyecek.

Taktıktan sonra hem teybi hemde Aracı ayrı ayrı kodlamak gerekiyor öyle değil mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün biraz araştırdım da sizin satın aldığınız satıcıya vakti zamanında (aylar önce) mirrorlink önceki 6.5" deki gibi sorunlu mu çalışıyor diye sormuşum hatta 3 - 4 defa. Cevap gelmemiş. Dün de "Almak istiyorum ama çerçeveyi gri mi yollayacaksınız bir arkadaşa siyah'a rağmen gri yollamışsınız dedim" gene tık yok :)

https://tr.aliexpress.com/item/Carplay-MQB-6-5-MIB-Passat-B8-Golf-7-I-in-er-eve-ile-Araba-Radyo/32854238434.html?spm=a2g10.10010108.1000014.1.3acc185fs4SpqI&traffic_analysisId=recommend_3035_null_null_null&scm=1007.13338.80878.000000000000000&pvid=c5aaba79-f535-424f-bbd7-78aa67eaf4d9&tpp=1

Bu satıcıyı buldum, bakalım o cevap verecek mi :)

Aslında bu kadar uğraşmamın sebebi, IPhone sevmiyorum daha doğrusu IOS sevmiyorum. O nedenle Android işletim sistemini desteklemeyecekse özellikle de Navigasyon çalışmayacaksa bir tek Bluethooth için 500-600TL ye değmeyecek.

Taktıktan sonra hem teybi hemde Aracı ayrı ayrı kodlamak gerekiyor öyle değil mi?
Hiç cevap vermiyor :)  hatta renk uyumsuzluğundan 20 dolar istedim ona da cevap vermediğinden param hemen yattı. Keşke 100 dolar isteseydim dedim :)   Bence önemli olan bluetooth. Telefonla konuşma olur müzik dinleme olur çok işe yarıyor.

100₺ verdim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
aslında gümrük sürecini merak ettim hocam. gümrüğe takıldığına dair birisi size haber mi veriyor, siz gidip kendiniz mi gümrük müdürlüğünden öğreniyorsunuz ? 

Geri
Üst Alt