Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Bu cihazi ve geri gorus kamerasini baglantilariyla beraber satan bi arkadasim var ise almak isterim. 

@Ayberk080808 Bende bu cihaz vardı, forumdan bir arkadaşa vereceğim şu günlerde. :)  Aracımı sattığım için boşa çıkmıştı.

Şuan Çin'de kargoyla birlikte 800 liraya felan geliyor cihaz. Geri görüş kamerası da set  halinde Çin'de 30-40 dolar civarı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak evet bekleme suresini gozum kesmedi ha tabi birde kodlama sorunum olacak  :O  bu sehir sonunda bana kablo aldirtip kodlamayi ogretecek

@AhmetCakmak aracta park sensoru olmadigi icin boyle bi yola basvurdum multimedya+kamera. Acaba madem yapicaz bi is birde kablo mu eklesek :sofor:

Yurdışından ürün alacak arkadaşlar aşağıdaki Cumhurbaşkanlığı kararnamesine dikkat ediniz, kararname çıktıktan sonra 26 dolarlık araç içi kameram ve 0,01 dolarlık deneme ürünü saatim dün itibarı ile Gümrüğe takıldı ( İstanbul UKİM) sipariş sayfasının ekran görüntüsünü ve kredi kartı ekstrenizi istiyorlar, ekstre üzerindeki miktara %20 Gümrük vergisi ve radyo vs. alıcılar için ise 18 EURO karşılığı bandrol kesiyorlar, 640 TL ye alacağınız bu medyalar size 768 TL + 18 Euro şeklinde gelecek. 

"Ticari ithalat maksadı dışında" yurtdışından getirilecek televizyon, radyo, cep telefonu gibi görsel veya işitsel yayınları alabilen cihazlar için 2019'da bir defaya mahsus bandrol ücreti tahsil edilecek. Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. 
Buna göre, ticari ithalat maksadı dışında yurtdışından getirilecek televizyon, radyo, video, uydu alıcı cihazları ve birleşik cihazlar ile bunların dışındaki görsel veya işitsel yayınları alabilen cihazlar için bir defaya mahsus ve 2019 yılı için geçerli olmak üzere bandrol ücreti alınmasına karar verildi. 
Söz konusu ücretler, oto televizyonu için 8 euro, 51 ekrana kadar televizyonlar için 10 euro, 52-67 ekranlar için 16 euro, 68-85 ekranlar için 22 euro, 86-116 ekranlar için 34 euro, 117-148 ekranlar için 40 euro, 148 ekran ve üstündekiler için 80 euro olarak belirlendi.

Ayrıca, yurtdışından getirilecek cep telefonları için 20 euro, bilgisayar ve tabletler için 10 euro ücret ödenecek. Öte yandan bandrol ücretleri radyo ve radyo alıcıları için 1-2 euro, videolar için 18 euro, set üstü medya kutuları (set top box) için 7 euro olarak tespit edilirken, televizyon ağırlıklı birleşik cihazlar için 9-21 euro, radyo ağırlıklı birleşik cihazlar için 1-18 euro ücret tahsil edilecek. Bunların dışında kalanlar için de 2-18 euro bandrol ücreti tespit edildi. Ücretler, euro karşılığı Türk lirası olarak alınacak."

@rokhdall  Kendi çerçevenizi kullanabilirsiniz.

Kodlama gerekir, direksiyondaki telefon tuşunu aktif etmek için, park sensörleri için, direksiyon arkası ekran dili için.

Evet sadece mirrorlink.

Geri
Üst Alt