Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Bu teybi alıp taktıranlar Türkçe olarak kullanabiliyormu şuanda 

Biri bu cihazla ilgilensin. Direk Çin’den dil destekli bir cihaz yapılsın ya da bu işlerden anlayan arkadaş varsa cihazları Türkçeleştirip buradan karını ve emeğine üstüne koyul satsın. Hem o kazansın hem millet.

Yakında ürün elime ulaşacak. Türkçe dil seçeneğinin uygulanması ile ilgili araştırmasını yapıp buradan paylaşacağım.  

Türkçesini satan arkaşın linki açılmıyor nasıl ulaşabiliriz 

arkadaşa ben mail üzerinden ulaştım 150 tl dedi fiyat topluca yaptırsak aslında daha da indirim yapar belki

aslında @yusuf hocam türkçe yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam. forumdan olanlara 50 tl demişti :)  hala yapıyor mu bilemiyorum tabi 

Ürün Notları :

Bu cihazda sadece İngilizce dil desteği vardır. Türkçe dil desteği yoktur

Bu cihaz bağlandıktan sonra araç kadranlarının ortasındaki MFA ekranda Radyo bilgileri gelmez.

böyle yazıyor sitesinde ama içeriğini tam bilmiyorum.
O ibareyi kaldırmayı unutmuşlar (ingilizce) Radyo konusu doğru MFA ve teyp türkçe

Patrickden carplay li cihaz aldım. Gümrükde patladı, sanırım artık gümrük olaylarına sıkı takip var. 370 TL vergi çıkardılar bana. Alet 1200 e geldi. Böyle olunca hanımda bana patladı. İlgilenen olursa bu fiyattan ürünü satabilirim arkadaşlar. Bilginize.

Ayrıca elimde 5" lik olanıda var. Onuda satabilirim 500 den sahibinden de ilanı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cglrglby off çok çıkmış hocam ya gümrük bende sipariş verdim ama ne yapasam bilemedim şimdi :(

Geri
Üst Alt