Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

İsim
Harun
Çin'den Golf 7 comfortline aracım için Golf 7.5 Apple Carplay'li teyp aldım.  Çerçeve uymadığı için yeni çerçeve ile birlikte Vergi vs. dahil 550 TL ye geldi. Çok güzel oldu :) Herkese tavsiye ederim :)  Ancak arkadaşlar ne yazık ki arabanın dili İngilizce oluyor haberin olsun. Hala değer mi değer :)  Yeni bilgi arkadaşlar  cihaz ve mfa ekranı Türkçe olabiliyor. Bir arkadaş yapıyor ancak 200 TL istiyor. Yaptırmak isteyen arkadaşlar toplanırsak belki indirim yapar diye düşünüyorum. Videosunu da paylaşıyorum. 

93805773-7DEC-4D4E-90D2-7762AACD84A0.JPG

IMG_3650.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Acaba 7,5 taki medya ile farkı var mi menüde ? Stabil mi, dil desteği var mi? CarPlay mirrorlink düzgün çalışıyor mu? Tecrübelerinizi aktarır misiniz ?

7.5 teyp kullanmadım bilmiyorum ancak bu teyp içeriği Çinden gelen golf 7 6.5 inç teyplerle aynı. Carplay çok güzel çalışıyor. Android telefonum olmadığı için Mirrolink deneyemedim. Ancak çok hoş duruyor. Ekranı da  Çinden gelen golf 7 6.5 inç teyplerden sanki piksel olarak daha iyi.

Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın. Çerçeve de sanırım renk uyumsuzluğu var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Midline plus çerçevesi yollamışlar hocam satıcıyla konuşup piano black getittirebiliriz herhalde.

@golfmk7fan merhaba hocam ben de bu linkten aldım. Dediğin gibi hiç cevap yok. Bir şansımı deneyeyim dedim :) Yaklaşık 2 ayda geldi.  Carplay sorunsuz olarak çalıştı. Ben de yine Çin'den gelen 6.5 vardı. Bu daha çözünürlüğü iyi gibi geldi. Bir tek park sensörü çalışmadı onu da kodlayınca çalıştı :)

Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın. Çerçeve de sanırım renk uyumsuzluğu var.

Çok teşekkürler hocam. Evet biraz renk uyumu var gibi ancak hiç belli değil. Ancak bu işlerle uğtaşan golf 7 si olan anlar gibi :)  yani çok dikkat etmek gerek :)

Midline plus çerçevesi yollamışlar hocam satıcıyla konuşup piano black getittirebiliriz herhalde.

Servisten alabilir miyiz acaba piano black çerçeve. Tam olarak uyum sağlar mı acaba [emoji4] biraz kılım da [emoji16]

Servisten alabilir miyiz acaba piano black çerçeve. Tam olarak uyum sağlar mı acaba
emoji4.png
biraz kılım da
emoji16.png

Alabilirsiniz sanırım :)

Geri
Üst Alt