Jump to content
Harun Gündüz

Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Recommended Posts

Çin'den Golf 7 comfortline aracım için Golf 7.5 Apple Carplay'li teyp aldım.  Çerçeve uymadığı için yeni çerçeve ile birlikte Vergi vs. dahil 550 TL ye geldi. Çok güzel oldu :) Herkese tavsiye ederim :) Ancak arkadaşlar ne yazık ki arabanın dili İngilizce oluyor haberin olsun. Hala değer mi değer :) Yeni bilgi arkadaşlar  cihaz ve mfa ekranı Türkçe olabiliyor. Bir arkadaş yapıyor ancak 200 TL istiyor. Yaptırmak isteyen arkadaşlar toplanırsak belki indirim yapar diye düşünüyorum. Videosunu da paylaşıyorum. 

93805773-7DEC-4D4E-90D2-7762AACD84A0.JPG

IMG_3650.jpg

alper32, Uwais, AhmetCakmak ve 9 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7.5 teyp kullanmadım bilmiyorum ancak bu teyp içeriği Çinden gelen golf 7 6.5 inç teyplerle aynı. Carplay çok güzel çalışıyor. Android telefonum olmadığı için Mirrolink deneyemedim. Ancak çok hoş duruyor. Ekranı da  Çinden gelen golf 7 6.5 inç teyplerden sanki piksel olarak daha iyi.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de düşündüm almayı linkini de ekledim aşağıya fakat satıcı sorduğum sorulara net cevaplar veremediği için almamıştım.Hangi satıcıdan aldınız hocam siz paylaşabilir misiniz linkini ? Dil İngilizce olarak geldi ve carplay herhangi bir aktivasyona gerek olmadan çalıştı sorunsuz ? 

https://tr.aliexpress.com/item/Carplay-MQB-6-5-MIB-Passat-B8-Golf-7-I-in-Araba-Radyo-er-eve-5GG/32851111370.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.262.gMyY3W

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın. Çerçeve de sanırım renk uyumsuzluğu var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Midline plus çerçevesi yollamışlar hocam satıcıyla konuşup piano black getittirebiliriz herhalde.

Ömer Kahraman ve mutlubey17 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@golfmk7fan merhaba hocam ben de bu linkten aldım. Dediğin gibi hiç cevap yok. Bir şansımı deneyeyim dedim :) Yaklaşık 2 ayda geldi.  Carplay sorunsuz olarak çalıştı. Ben de yine Çin'den gelen 6.5 vardı. Bu daha çözünürlüğü iyi gibi geldi. Bir tek park sensörü çalışmadı onu da kodlayınca çalıştı :)

mutlubey17 ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ömer Kahraman yazdı:

Hocam hayırlısı olsun güle güle kullanın. Çerçeve de sanırım renk uyumsuzluğu var.

Çok teşekkürler hocam. Evet biraz renk uyumu var gibi ancak hiç belli değil. Ancak bu işlerle uğtaşan golf 7 si olan anlar gibi :) yani çok dikkat etmek gerek :)

Ömer Kahraman ve mutlubey17 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
8 dakika önce, DuzboruDownpipe yazdı:

Midline plus çerçevesi yollamışlar hocam satıcıyla konuşup piano black getittirebiliriz herhalde.

Midline plus inki gri oluyor. Bu piano black e yakın sayılır. Belli olmuyor yani hocam :)

DuzboruDownpipe bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servisten alabilir miyiz acaba piano black çerçeve. Tam olarak uyum sağlar mı acaba [emoji4] biraz kılım da [emoji16]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
27 dakika önce, nohackmove yazdı:

iyi günlerde kullanın.

Bluetooth özelliği var mı? aktif olarak çalışıyor mu?
Birde geri görüş kamerasına bağlanabiliyor mu? Logo kamera modülü ile çalışırsa harika birtercih olabilir.

Çok teşekkürler. Bluetooth var çalışıyor. Geri görüş kamerası bağlanabiliyor. Logo efsane olur ama çok pahalı. Ben de plakaya takılan kamera aldım. Bir de takabilsem :)

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun adaş, Harun Gürbüz bende. Güle güle kullan.

Bu soruya bende uzun zamandır cevap arıyordum, ama bulamamıştım, 7.5 teybi uyar mı sorusuna. 

Vergi derken, gümrüğe mi takıldı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, aaron yazdı:

Hayırlı olsun adaş, Harun Gürbüz bende. Güle güle kullan.

Bu soruya bende uzun zamandır cevap arıyordum, ama bulamamıştım, 7.5 teybi uyar mı sorusuna. 

Vergi derken, gümrüğe mi takıldı?

Allah razı olsun  adaş :) soy isim de benziyor yalnız :)  r'nin çizgiyi aşağı indir n olur b'yi ters çevir d olur :) oldu mu sana gündüz :) 

Evet gümrüğe takıldı  :( artık teyplerin hepsi takılıyor.  Vergi 100 TL civarı tuttu.

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: MKT86001
      arkadaşlar herkese günaydın öncelikle bu dsg şanzımanı daha uzun ömürlü nasıl kullanabiliriz yoksa bunların hepsi bir şansdan mı ibaret arıza vermemesi için 
      bir sorum daha olacak ben aracımı düz bir yerde park ediyorum devamlı park ederken ki vitesi P ye direk alsam şanzumana bir zararı olur mu yada bu sıralamanın doğrusu nasıl olmalı fazla yük bindirmemek için 
      değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar
    • Yazan: MKT86001
      ARKADAŞLAR CAM FİLMİ VE KAPUT KORUMA HARİCİNDE BUNLAR YAPILDI ÇÜNKÜ ARAÇ 2019 GOLF HİGHLİNE 1.6 TDİ DSG
    • Yazan: ismailtnc
      Merhaba Arkadaşlar;
      Aracım 2015 1.2 TSI Confortline 36.500 Kilometrede

Aracın ilk sahibiyim sıfır aldım sol ön çamurluk park halinde başka bir aracın çarpması sonucu değişim yapılmıştır 1 parça değişen bir parça da lokal boya mevcuttur bunlar batı otomotiv de yapıldı.

Tüm bakımları Denizli Batı Otomotiv yetkili servisinde yapılmıştır. Ön fren balatalarını da son bakım da değiştirilmiştir.

Kasım ayında yaklaşık 250 TL’ye ön arka silecekleri değiştirildi.

Kilometresi orijinaldir.

Araç içinde hiç sigara içilmemiştir.

Fenni muayenesi Mart 2020’ye kadar devam etmektedir.

2019 mart sonuna kadar da aracın garantisi devam etmektedir.

İlave Paketler;

Sürüş paketi ( Hız sabitleyici, Ön arka park sensörü )

Işık paketi ( Yağmur sensörü, Kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, eve geliş evden gidiş ışıkları karanlık olduğunda 30 saniye boyunca yakıyor )

Far sensörü otomatik yanan farlar, dönüşe duyarlı sis farları, ışıklı makyaj aynaları, geri vitese alındığında otomatik olarak aşağıya hareket eden sağ dikiz aynası.

Standart Donanım;

Alcantara bej renkli koltuk döşemeleri
      Ön ve arka kol dayama
      İç ambians aydınlatma
      Ön-arka park sensörleri
      Viraj aydınlatma sistemi
      Isıtmalı yan aynalar
      Star-stop özelliğini
      Yokuş kalkış desteği
      Elektronik park freni
      Yol bilgisayarı
      Lastik basınç sensörleri
      Yorgunluk algılama sistemi
      Sürücü ve yolcu koltuğu bel desteği
      Soğutmalı torpido
      8 hoparlör, Sd kart okuyucu, Aux-in girişi
      Bagajda 12v soket
      Sürücü ve yolcu tarafı eşya gözü
      Far yükseklik ayarı
      Klimatronik klima

• Yazan: hasantastan
      Ürün Adı:  Durban Jant ve Lassa Lastik
      Detaylar:  Merabalar; Kondisyonu iyi durumda olan 1 takım jant ve lastik satılıktır her ikisi iyi durumdalardır. 
      Jantlar 18 inç durban (replika). 5x112-18"
      Lastikler Lassa driveways sport 225/40/r18   yıl2018 (5000 km kullanıldı.)
      Fiyat:  2200 TL
      Fotoğraf: