Hasar onarımı

İsim
İbrahim Başkurt
Selamın aleyküm herkese aracımın sol tarafında oluşan hasarı onarmak ıcın auto kıng gorustum 250-300 tl bi fiyat verdiler yapılacak ıslemler ıse farın ust kose tutucusu kırıldı camurlukta gocuk ve ucunda burkulma var tamponda sıyırık ve dışlerınde atma var 3,4 işlem var yapılacak sizce fiyatı uygun mu bır de daha once gıdıpte memnun kalmadıgınız bır sebep var mı auto kıng'le ılgılı..

7Qf3iOLP.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamın aleyküm herkese aracımın sol tarafında oluşan hasarı onarmak ıcın auto kıng gorustum 250-300 tl bi fiyat verdiler yapılacak ıslemler ıse farın ust kose tutucusu kırıldı camurlukta gocuk ve ucunda burkulma var tamponda sıyırık ve dışlerınde atma var 3,4 işlem var yapılacak sizce fiyatı uygun mu bır de daha once gıdıpte memnun kalmadıgınız bır sebep var mı auto kıng'le ılgılı..

Ekli dosyayı görüntüle 14242
Öncelikle Geçmiş olsun Hocam;

Bazı Auto king ler varki işin ehli ustalarla çözüm üretiyor bazıları da varki  Aracınızı yapmak yerine Daha da kötü hale getirebiliyor. Örneğin Antalya Auto king den herkes memnun iken Alanya Auto king servisten kimse memnun değil. Bunu dikkate almanız da fayda var. fiyat ise çok da abartı durmuyor bence.

@Ender AUTO KING - İstanbul - İkitelli şubesine götürücem ben umarım memnun kalırım 
Şuan nasıl  Bilemiyorum ama ama İstanbul da yaşarken ( 2014 de Ayrıldım oralardan) 2 defa gitmiştim önceki aracım ile çok da memnun kalmıştım doğrusu. umarım halen titiz ve güzel iş yapıyorlardır.

@Ender ne gibi bir işlem yaptırmıştınız peki hocam? yada sizle ilgilenen biri var mıydı usta felan işini iyi yapan onla görüşmek ıstesem bende 

/monthly_2018_03/7Qf3iOLP.thumb.jpg.0dc1cca283ff189222d52edbb50b2cd5.jpg
Öncelikle çok geçmiş olsun,gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz işinin ehli usta personelleri mevcut.
Ben iki kez gittim önceki araçlarımı götürmüştüm gayet profesyonelce müdahale ediyorlar.
Auto King Cevizli/Maltepe

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@Jesi eyvallah hocam bilgilendirmen için sagolasın kısmetse pazartesi günü bi götürüp göstericem bi fiyat alıcam olmazsa

Selamlar benimde aracım golf7 ön tarafında motor kapağı üzerinde ezilme oldu bende Ankara AutoKing e götürmeyi düşünüyorum yorumları okudum başka sitelerde bazı yorumlar olumsuz sizce bilen varmı Ankara AutoKing  çalışmalarını 3B5F0954-D385-483C-82A9-CA431EAE73D0.jpegBatıkent galiba yeri  

Geri
Üst Alt