Havalar ısındı neden bir ankara buluşması yapmıyoruz??

[mention=4616]ayb[/mention] [mention=3416]caglar_61[/mention] tabiki gelirim gün ve saat belirleyelim.
Arkadaşlar bir anket lokasyon ve tarih için açılacak. 1-2 haftaya hallederiz.
Gelecekler sadece post un altına yazsın yeter.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Forumun çok sıkı takipçisi değilim ancak Silvershadowu donanım haberden beri tanırım aracı alırken baya faydasını gördüm.Müsait olursam katılabilirim.

Geç olursa katılma şansın var hayırlısı olsun

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarih uyarsa yine katılmak isterim, keyifli sohbet olmuştu.

Hocam tarih ve yer belirlendikten sonra sosyal medyadan da Ankara buluşmasını duyurmalıyız ki katılımı artırabilelim. Mekan konusunda ise daha çok arabalarımızla içli dışlı olabileceğimiz mekanlar seçilirse daha güzel olacağını düşünüyorum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Uzun  zaman oldu foruma girmeyeli bi buluşma yapılması güzel olur.Yeni arkadaşları tanımış oluruz. Bizim gta ekibi gelir zaten buluşmaya  önemli olan tarih ve mekan bunuda adminler halledr :)

@caglar_61 selamlar bende Ankara’dayım hafta sonu olursa katılabiliriz güzel olur  

hadi ne zaman bulusuyoruz [emoji3] 
Zorla ankaraya getirecek bizi benzine de iki defa zam geldi ne yapsak 10 nar litre alırsın artık sponsor şart oldu [emoji3]

Yarın 16-18 krş geliyor doldurun depoları [mention=670]Beşiktaş1903[/mention] [mention=4616]ayb[/mention]
Hocam etmeyin depolar doldukça az yaptık diye zam yapıyorlar [emoji3] kendi adıma artık bisiklet kullanıyorum haftada 1 yıkamak için çıkarıyorum oda hobi amaçlı

[mention=670]Beşiktaş1903[/mention] benim kendi isigim yanmis sen diyosun benim depomu doldur ya
Ayıp hem ev sahibi olacaksın hemde ayranını kendin getir diyeceksin [emoji3]

Geri
Üst Alt