Havalar ısındı neden bir ankara buluşması yapmıyoruz??

caglar_61

Katılımcı Üye

İsim
Caglar
Dostlar en son buluşmanın üzerinden bir sene geçmiştir.Bence vakti geldi  güzel bi buluşma ayarlasak fena olmaz bence :)   kodlama filan  yaparız  kablosu olan arkadaşlar getirirlerse şayet. Sohbet muhabbet güzel olur yaa ne dersiniz?

Birileri cıkarmı diye akşamı bekledim  sağolsun @ayb hanım dışında ses yok 60 okunma var halbuki.geçen sene buluşmadaki arkadaşlar araçları satıp forumu terk ettiler galiba

Bende olmak isterim ama sınav haftası yaklaştı söz veremiyorum .
ayarladığınız gün müsait olabilirsem yanınızda olurum :D

@ayb  geçen sefer en az 10 kişi olmuştuk..3 kişi bmw ye terfi edip geldi

@ansolak hocam düzenlemişti organizasyonu..kahvaltı sonrası araç başı sohbet etmiştik Ankara'dakiyi getiremiyoruz  çevre illerden gelen olurmu bilemedim.  @Laylayloom  hocam sizin sınavlar ne zaman bitiyor?

Hocam konu ile ilgileneceğim.
Geçen hafta şehir dışındaydım.
1-2 hafta daha yoğunluğum var.
Sonrasında yavaş yavaş bir katılım sayfası ve buluşma yeri için öneriler/anket tarzında birşey oluşturulabilir.
Kodlama kolay kablo olduğu sürece.
Takipte kalalım.

Otomobil tutkusu ile kalın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gecen sefer toplanildiginda kac kisiydiniz? bu sefer okuyanlarin hic biri ankda yasamiyolar sanirim [emoji4] [mention=3281]Blackjoke[/mention] gelir bence, [mention=670]Beşiktaş1903[/mention] da kalkip Bartindan gelir ama gormediler sanirim henuz 
Gelebirim ama havalar ısınsın derim

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimde 20 sinde bitiyor sinavlar, ayrica gecen ki bulusma yeri cok sacmaydi. Kac yillik ankaraliyim kuzey ankaraya hic yolum dusmemisken bulusma orada yapildi yanlis hatirlamiyorsam. Daha merkezi yerler secilebilir.

Benimde 20 sinde bitiyor sinavlar, ayrica gecen ki bulusma yeri cok sacmaydi. Kac yillik ankaraliyim kuzey ankaraya hic yolum dusmemisken bulusma orada yapildi yanlis hatirlamiyorsam. Daha merkezi yerler secilebilir.
Eskişehir yolunun Armada ile Cepa arasında olan kısmında; nezih, araba parkında sıkıntı olmayan ve güzel bir yer seçildi. Ayrıca katılım sağlayanlardan hiçkimse çıkıp yok kuzey yok güney demedi. Zaten anket yapıyoruz.
Biraz daha kelimelerimizi seçelim.
Golf tutkusunda saçma bir buluşma olmaz.

Ben de eşimle Sivas'tan teşrif edebilirim. Güzel bir toplantı,sonrasında yemek sohbet tanışma faslı olursa ki galiba öyle oluyor basıp geliriz. Bu arada "pazar" günü olması şartıyla. :D

Eskişehir yolunun Armada ile Cepa arasında olan kısmında; nezih, araba parkında sıkıntı olmayan ve güzel bir yer seçildi. Ayrıca katılım sağlayanlardan hiçkimse çıkıp yok kuzey yok güney demedi. Zaten anket yapıyoruz.
Biraz daha kelimelerimizi seçelim.
Golf tutkusunda saçma bir buluşma olmaz.

Saçma dediğim buluşma yeriydi, buluşma değil.Ayrıca zaten yanlış hatırlamışım o yüzden önemi yok.Bu forumun ağırlığının farkındayız.Problem yok.

Geri
Üst Alt