Aliexpresste golf ürünleri satan dükkan

Omer_Kahraman

Katılımcı Üye

İsim
Ömer kahraman
Arkadaşlar aliexpresste gezinirken golf ürünleri satan bir dükkana denk geldim.

Bu dükkanda daha önce aliexpresste görmediğim

- koltuk ısıtma

- kör nokta uyarı sistemi

- anahtarsız giriş ve çalıştırma

- otomatik park sistemi pla

- aid hayalet gösterge

Gibi bir çok ürünü gördüm. Ürünler var fakat montajını yapmak asıl mesele [emoji16]

dükkan linki

http://s.aliexpress.com/NVBJZbeE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hangi ildesiniz bilmiyorum fakat özellikle büyük şehirlerde montaj kolay. 

Önemli olan duygusal meseleler, siz duygusal olduktan sonra yapılamayacak şey az :)

Hangi ildesiniz bilmiyorum fakat özellikle büyük şehirlerde montaj kolay. 
Önemli olan duygusal meseleler, siz duygusal olduktan sonra yapılamayacak şey az [emoji4]
Duygusal meseleler tabiki en önemli etken. İzmirdeyim hocam. Malesef apo usta necati usta gibi ustalar izmirde yok. O yüzden çoğu şeyde kendim girişiyorum montaj işlerine yapabildiğim kadar.

Mesela bi xenon far düşünüyorum fakat izmir de bcm değişimi yapabilecek yer yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Linkteki Bu satıcıya güven olmaz dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ben Bir ürün aldım yanlış geldi. Bunu kabul etmedi. Üstüne bir de yalancı ve hileci diyerek hakaret etti. 

Bahsettiğim ürünün linki aşağıdadır ve yorumumu da orada görebilirsiniz. 

VW Golf 7 MK7 VII Passat B8 için 6.5 "TOURAN L MIB Radyo Sistemi Destek Bluetooth 280 B
http://s.aliexpress.com/u2MNfyIV?fromSns=

@Kysr038 Keşke satıcıyla ingilizce konuşsaydınız. Belki çözüm olurdu :)  
Google translate kullanıyorlar. Geçmişte Aliexpress üzerinden İrili ufaklı çok ürün aldım hep Türkçe yazdım cevap yazdılar.

Fakat oradaki problem satıcının ilandaki ürünün farklı modelini göndermesi oldu. İngilizce değil Çince yazsam dahi ürün yanlış geldiği için Bi. Önemi yok.

O ürün hala elimde bekliyor ve Türkiyedeki volkswagen grubu araçların hiçbirine uymuyor. Aracı kesip biçmek gerekiyor. Onu da ben istemiyorum ve başka kimse de istemiyor. Hatta ürünü buradan ilana da koymuştum satmak için. 

@Kysr038 Satıcı sorunlu olabilir hocam ama ingilizce yazmak her zaman iletişim için daha hızlı ve net sonuçlar almanızı sağlayacaktır onu kastettim. O satıcının puanı bile bulunmuyor, dikkatli olmak lazım.

Geri
Üst Alt