U LED GÜNDÜZ FARI & YAZILIM

zdarbaz

Yeni Üye
İsim
Zafer Darbaz
İyi forumlar. 2 ay önce 2013 model highline 1.4 tsi 122hp golf aldım ve u led gündüz farları yok. Her gören neden u led yok falan diye soruyor bende şüpheye düştüm bu konuda. 2013lerde u led gündüz farları standart değil midir?

İkinci olarak aracıma yazılım attırmayı düşünüyorum. Bu konuyla ilgili açılmış bir başlık bulamadığım için buradan sormak istedim. Araca herhangi bir zararı var mıdır? Artısı eksisi nelerdir ? Araçta neler değişiyor birşeyleri iptal ediyorlar mı?

İyi forumlar. 2 ay önce 2013 model highline 1.4 tsi 122hp golf aldım ve u led gündüz farları yok. Her gören neden u led yok falan diye soruyor bende şüpheye düştüm bu konuda. 2013lerde u led gündüz farları standart değil midir?
İkinci olarak aracıma yazılım attırmayı düşünüyorum. Bu konuyla ilgili açılmış bir başlık bulamadığım için buradan sormak istedim. Araca herhangi bir zararı var mıdır? Artısı eksisi nelerdir ? Araçta neler değişiyor birşeyleri iptal ediyorlar mı?
U Led model yılı ile ilgili değil aracın donanımına ve ekstralarına göre gelmekte yazılım yapan birçok firma mevcut güvenilir bir yere yaptırmanızı tavsiye ederim aracın ara hızlanması son hızı gibi bir takım değerler ciddi manada değişiyor konu hakkında daha tecrübeli arkadaşlar bilgi verir muhakkak aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanın inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@cikofdx Teşekkür ederim yorumunuz için. Kaç beygire ulaşıyor bilginiz var mı ?

@zdarbaz U led hiç bir modelde standart değil. Opsiyon olrak alınabiliyor. 

Yazılım ile 150ps 250 nm tork civarına ulaşıyor araç ama ben tam güvenemiyorum o işe. Uzun vade de motora zararı olacağı yönünde benim düşüncem. 

Geri
Üst Alt