Golf 7 1.6 dsg Comfortline Cam filmi

@Ender Hocam benim aracımda ne yazıkki karartılmış cam yok. O sanırım bi opsiyon ama sizin dediğiniz gibi olması lazımdı. En önce cama şimdilik çektirmekten vazgeçtim. Bugün hava güneşli ve gözümü çok rahatsız etti öbür aracımda alışmışım :)  Hocam yaşadığım ilin en kaliteli çeken yere gideceğim :)  
Hocam Karartılmış cam Comfortline da yok zaten dikkat ederseniz bende olmadığından  yazdım ve her tarafı aynı numara film ile yapılması daha uygun olacaktır. :)  

@Ender cumartesi randevu aldım film için hocam ANTALYA dayım.çok yakışıklı olmuş.bende atr35 düşünüyorum.birde araçda spor yay var mı?

@Ender hocam hangisini önerirsiniz.bana sundukları atc ve atr serileri birde aır80.daha önce ziapart kullandım vize muhabbetinden söktürmüşdüm.

Ibrahim hocam bendekiler At35 Green seri

Atr35 de var ama uyum net olmayabilir. Foto ekliyorum bilgi olması açısından /monthly_2018_03/20160630_124018.thumb.jpg.523f4af2a1385a57b7bba3ae45fac90a.jpg/monthly_2018_03/20160630_125349.thumb.jpg.6c5498f0718c521144fa44302b751016.jpg

Sent from my SM-G950F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

c7e95d5af4fa3ff4bf26c570994a3e2e.jpg

Ben de lumar düşünüyorum. Jant+yay+difüzör+cam filmi kombinasyonu. Fazla da oynamamak lazım :D  

@Ender hocam merhaba,

Bu cam filmleri konusunda bazı kafa karışıklıklarım var. Yasal düzenlemeyi okuduğumda %70 ışık geçirgenliği şartı aranıyor. Fakat aşağıda foto olarak paylaştığım llumar serileri bilgilerinde hiçbiri %70 şartını sağlamıyor diye anlıyorum. Bunun yanı sıra ben de bu soru işaretlerini giderdikten sonra cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul anadolu yakasında yetkili bayi tanıdığı olan ve fiyat konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.

llumar-at-atr-atc.jpg

[mention=208]Ender[/mention] hocam merhaba,
Bu cam filmleri konusunda bazı kafa karışıklıklarım var. Yasal düzenlemeyi okuduğumda %70 ışık geçirgenliği şartı aranıyor. Fakat aşağıda foto olarak paylaştığım llumar serileri bilgilerinde hiçbiri %70 şartını sağlamıyor diye anlıyorum. Bunun yanı sıra ben de bu soru işaretlerini giderdikten sonra cam filmi yaptırmayı düşünüyorum. İstanbul anadolu yakasında yetkili bayi tanıdığı olan ve fiyat konusunda yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını rica ediyorum.
/monthly_2018_06/llumar-at-atr-atc.jpg.d43407232b6ab7652b05c1b704a2d3b8.jpg
Llumar yada başka marka yasal olarak baktığınızda genelde hepsinde sorun yaşanması durumu olabilir. Bu duruma halen Son bir düzenleme gelmedi cunki. Ama bu konuda Hükümet veya Ilgili Birimler gerekli tepkiyi gördüğümden en azından uzun yıllar sorun olmayacak kadar ötelendi diye düşünüyorum . Ben de Geçen aylarda bu durumlar üzerine cam filmi Taktırdım. Filmlerle Hergün Kızımı Okula Bırakırken Yol üzerinde Polis Kontrol noktalarından geçmekteyim ve Polis bir-çok arkadaşım ve Kardeşime de sordugumda Sorun Olmayacağı bilgisini alıyorum.
En Son Gelişmeler bu şekilde. Yarın birgün farklı bir gelişme olursa da Zaten Forum Sayfamızda Duyurusu Olacaktır.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ibrahim15 Hocam Merhaba,

Bende Antalya'dayım cam filmi için nereden randevu aldınız Antalya da kaliteli yapan bir yer varmı özellikle Lumar cam filmi için?Neredeyse bu yüzden foruma üye oldum :) Aracım 1.6 tdi 2013 Golf Bmt Comfortline aldığımda cam filmi vardı 3m ama bu yasa geçecek geçmeyecek muhabbetinde söktüm şimdi çocuk oldu özellikle arka tarafa şart cam filmi ama güvenebileceğim kaliteli bir yer arayıp duruyorum.

Teşekkürler şimdiden

@mrtkcgrbz Llumar Antalya bayi Ahmet bey  538 459 26 27 uygulama yapan arkadaş Yasin 537 245 51 03 telefon numarasını benden aldığınızı söyleyin yardımcı olurlar.sizin gibi bende

ziebart sökmüştüm vize muhabbetinden ama llumardan memnunum hatta ön cama da yaptırdım.

Geri
Üst Alt