Golf 7 1.6 dsg Comfortline Cam filmi

alperenates

Yeni Üye
İsim
alperen
Merhabalar, 1.2 tsi middline plus manuel aracımı satıp, 1.6 dizel dsg comfortline aldım. Dün aracımı teslim aldım fakat yağmur sensörü gibi gözüküyor dikiz aynasından yukarı doğru bağlanmaçlı bir plastik var ben onu yağmur sensörü sandım meğerse değilmiş :)  1.6 dizel yakıtı ve çekişini çok fark ettim 1.2 ile şehir içi 8 litre civarında ortalama ile gidiyordum. 1.6 ile daha deneyemedim.

Ben şimdi aracımı cuma günü cam filmi için vereceğim, sizce vereyim mi ? Yasa ne olur ? Eski aracımda içi görünmüyordu ve çevirmeye bile girmedim. Yeni aracımda kendimi kötü hissediyorum. Açıkcası aracımın içi görünmesin istiyorum. Ailem biniyor sonuçta içinin görünmesini istemem kesinlikle. Sizce ne yapmalıyım ?

400 TL fiyat aldım. En ön camda dahil.

Merdiven aldı bir yerde çektirmeyin özellikle. Ön cam için de yasa sonrası sıkıntı yaşarsınız diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
@yusuf Merdiven altı değil değerli hocam 2 yıl sökülme garantili 7 yılda çizilmezlik ve solma garantili bir firma dedi iyi bir firma malının arkasındadır. Ama bilemiyorum ne yapsam nasıl yapsam. 400 lirada az bi mevla değil bir film için.

Hocam bana sorarsanız arka yan ve arka camları %65 karartılmış, ön yan camları da %35 karartılmış yaptırın. Ön cam’a zaten yasak. Marka olarak bu işte dünyanın en iyisi olan Llumar’ı tavsiye ederim, 10 yıl garantisi var. Bu işte Türkiye’deki en iyi yer Maslak Sanayi’deki Tanzer Cam Filmi’dir. Instagram Hesaplarından da bakabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yer_ucagi_34 Hocam İstanbulda ikamet etseydim elbette orayı tercih ederdim. O oranların gözümde canlandıramıyorum görmem lazım. 

On yanlar bir, arka taraflar iki numara

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim:)

Merak ettim motor şanzıman ve donanım bilgilerini de başlığa eklemişsiniz, bunların cam filmi tercihi ile ilgili bir alakası var mi acaba?

@alperenates

Değerli Hocam

Hayırlı olsun yeni aracınız.

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. 

Cam filmi ile ilgili yasa kesinlesene kadar beklemenizi öneririm.

Öncelikle Aracınız Hayırlı olsun Hocam.;

Cam filmi konusunda her ne kadar bir standart üzerine çalışılsa da tahminimce önlere 1-2 değerlerinde onay çıkacaktır. Comfort modellerde Arka Karartılmamış cam  olduğundan  ön ve arkaları birbirine uyum acısından 2 numara cam filmi ile uygulama yapabilirsiniz. Zamanınız varsa yasanın çıkmasını bekleyin elbette. Ön cam için ise Cam filmi önermiyorum ben hocam.Son olarak Kaliteli Cam Filmi uygulama merkezlerinde işinin ehli kişilerce yapılması çok önemli. Selamlar  :'(

@alperenates

Değerli Hocam

Hayırlı olsun yeni aracınız.

Güzel günlerde kullanmanızı dilerim. 

Cam filmi ile ilgili yasa kesinlesene kadar beklemenizi öneririm.
@silvershadow Çok teşekkür ederim hocam, cam yasası kesinleşene kadar 1 sene geçer :)  Sanırım benzine 50 kuruş zam geldiğinde millet cam filmi yasağıyla ilgilendi. Bu zamın konusunu kapatmak için diye düşünüyorum.  

Öncelikle Aracınız Hayırlı olsun Hocam.;

Cam filmi konusunda her ne kadar bir standart üzerine çalışılsa da tahminimce önlere 1-2 değerlerinde onay çıkacaktır. Comfort modellerde Arka Karartılmamış cam  olduğundan  ön ve arkaları birbirine uyum acısından 2 numara cam filmi ile uygulama yapabilirsiniz. Zamanınız varsa yasanın çıkmasını bekleyin elbette. Ön cam için ise Cam filmi önermiyorum ben hocam.Son olarak Kaliteli Cam Filmi uygulama merkezlerinde işinin ehli kişilerce yapılması çok önemli. Selamlar  :'(
@Ender Hocam benim aracımda ne yazıkki karartılmış cam yok. O sanırım bi opsiyon ama sizin dediğiniz gibi olması lazımdı. En önce cama şimdilik çektirmekten vazgeçtim. Bugün hava güneşli ve gözümü çok rahatsız etti öbür aracımda alışmışım :)  Hocam yaşadığım ilin en kaliteli çeken yere gideceğim :)  

Geri
Üst Alt