Güncel Bakım Masrafları

@Recep Gül iş emrinin ikinci sayfasında yazıyordur muhtemelen. Ayrıca bakım harici kapı kilit mekanizmasi vs. de yazıyor yanlış anlamadıysam.
Kapı kilit mekanizmasından hiç bahsetmediler hocam, hani onada bakıcaz vs. Ama eğer baktılarsa bi ara ben kapı kilitleme sigortasını yanlış takmıştım araç sürüş halinde otomatik kilitleme yapamıyordu. Vagcom'da hata olarak gördülerse bakmış olabilirler...Bu arada yaptğım kodlamalar ile ilgilidehiç birşey söylemediler,ya fark etmediler yada hiç bakmadılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kapı kilit mekanizmasından hiç bahsetmediler hocam, hani onada bakıcaz vs. Ama eğer baktılarsa bi ara ben kapı kilitleme sigortasını yanlış takmıştım araç sürüş halinde otomatik kilitleme yapamıyordu. Vagcom'da hata olarak gördülerse bakmış olabilirler...Bu arada yaptğım kodlamalar ile ilgilidehiç birşey söylemediler,ya fark etmediler yada hiç bakmadılar.
@Recep GülNumaralardan bakmıştım. Galiba kilit ile alakali bi durum yok. internetten araştırırken, servis ile alakali listede  8 haneli numaralardan birinin karşılığı kilit mekanizmasının numarasıyla aynı galiba. Ondan öyle demiştim. Sorun yok yani aklınızda kalmasın. Güle güle kullanın.

@Recep GülNumaralardan bakmıştım. Galiba kilit ile alakali bi durum yok. internetten araştırırken, servis ile alakali listede  8 haneli numaralardan birinin karşılığı kilit mekanizmasının numarasıyla aynı galiba. Ondan öyle demiştim. Sorun yok yani aklınızda kalmasın. Güle güle kullanın.
Hocam burdaki numaralardan bahsediyorsanız karşılarında yazıyor zaten ne oldukları

1-inspektion dediği bakım olayı
2-Cam suyu
3-Polen filtrresi
4-Araç Yıkama
5-BVG otobüs bileti ( neden yazılmış anlamadım.)
6-Akü bakımı
7-İç halı  Temizliği

Ekran Alıntısı.JPG

@Recep Gül araba temizligi 10,20€ iyike hediye etmisler, burda olsa cinayet sebebi :)
Normalde 10,20 yazmasını sebebini bilmiyorum hocam ama temizlik için "Kostenfrei" dedi adam sayfanın en sağında da 0,00 euro yazyor. Yani ücretsiz bir servisti. Koca adam ücretsiz deyip yalan söyleyecek değil herhalde =)

Diğer sayda derken hocam ? Bana verilen sayfaların hepsi burada başka yok
Anladım hocam, ben faturada sadece bakım ücreti ve polen filtresini görünce, diğer hava-yağ filtresi vs.. diğer sayfada zannetmiştim ondan sordum :)  

Anladım hocam, ben faturada sadece bakım ücreti ve polen filtresini görünce, diğer hava-yağ filtresi vs.. diğer sayfada zannetmiştim ondan sordum :)  
Hocam o dedikleriniz kalemle işaretledikleri yerlerde yazıyor. Sizin bahsettiğinizin hepsi Inspektion olarak geçiyor sanırım en yüksek meblağ'da orda zaten :D

Valla açıkca söylemek gerekirse bende bu verilen kağıtlardan hiç birşey anlamış değilim. Misal otobüs biletleri neden orda 1 tane yazıyor hiç anlamadım, oysa 4 tane vermişlerdi. Forzagilles'in dediği gibi polen filtresi yağ hava vs neden aynı yerde yazmıyor anlamadım.

Valla açıkca söylemek gerekirse bende bu verilen kağıtlardan hiç birşey anlamış değilim. Misal otobüs biletleri neden orda 1 tane yazıyor hiç anlamadım, oysa 4 tane vermişlerdi. Forzagilles'in dediği gibi polen filtresi yağ hava vs neden aynı yerde yazmıyor anlamadım.
Bizim bilmediğimiz bir düzenleri vardır ama bende anlamadım valla :)  Hani alman işi sağlama alır ondan eminim de ingilizce yazsaydı sıkıntı olmazdı, almanca sıfır bende..

Bu sayfanın ikinci sayfası olmalı. 1/2 var 2/2 yani ondan öyle demiştim. @forzaGilles ben de merak etmiştim. Listedeki fiyatlar vergili ise ödenenden düşünce... 😁 neyse çok araştırdık.

@Recep Gül

yani bende şunu sorayım

bu yağ /yağ filtresi değişmedi değil mi?

almanya golflerine bakımlar 

her 20 binde bir mı?

yağ değişimi kaç binde bir?

Bu sayfanın ikinci sayfası olmalı. 1/2 var 2/2 yani ondan öyle demiştim. @forzaGilles ben de merak etmiştim. Listedeki fiyatlar vergisiz ise ödenenden düşünce... 😁 neyse çok araştırdık.
Gözümden kaçmış hocam haklısınz 2.sayfa 1.sayfaya yapışmış burda ama pek bir bilgi yok 2.sayfada

20191220_231934.jpg

Geri
Üst Alt