Güncel Bakım Masrafları

@yusuf yetkili servis hocam, indirimli fiyat kampanya yüzde 30 indirimle 1150 lira. Dışarıda ise mann filtreler castrol yağ, fren hidroliği ve antifiriz ile özel serviste 850 ye geliyor. Üstelik servisin antifirizi g13 tip, fren hidroliğide 501.14 onaylı olanı. 
1150 verip yetkili yaptırmak daha mantıklı 

Geçen hafta yaptırdım
Hidrolik + 3. yıllık periyodik bakım 1.015TL

Yetkili servis fiyatlarında ciddi bir kampanyaya girdi Doğuş. Geçen yıl sonunda bunu yapmak zorunda kaldılar çünkü satışlar çok düştü bu yıl daha da düşecek. Demek oluyor ki önümüzdeki 2-3 yıl servise gelecek olan taşıtşarın %70-80 olan garantili taşıt sayısı da çok düşecek. Bunu telafi etmenin tek yolu 3 yaş ve üstü olanları da servislere çekebilmek. Fiyatlar makul bana göre. 2 yıl parça garantili üstelik. 

@Tuna Orul dostum merhaba zıbuzı kampanyası ne oluyor 2014 model doğuş oto bakımlı aracım var 1500km sonra 105bin bakımına gireceğim hakkım olan bişi varsa kullanayım şimdiden teşekkür ederim 

Bu yetkili servisler geride kalan 5-10 yılda ne para kırdılar ama

Otomotiv sektörü satış bazında 2018 de yarıdan fazla küçüldü deniyor?

Garanti +iyi niyet garanti kapsamında x3 misli kar oranıyla periyodik bakım yapan doğuş, isterse 5 yıl hiç satış yapmasın yine vurgunu vurur

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage aynen hocam bende bu yağın kullanıldığını biliyodum o yüzden satış temsilcisiyle tekrardan görüştüm   bu yağla değiştirmelerini istedim.umarım doğru yapmışımdır.

haaa   satıcam ha ilana vericem derken  aracın 2. bakımını erteleyip duruyordum.   

Araç 13 ocak 2018 trafiğe çıktı 

yılda 2 bakım yapmak durumunda olanlardanım 

ilk bakım  temmuz 2018 de  16.000 km de iken yapıldı

şu an 28500 km deyim . 30.000 bakımı geldi yada 13 0cak 2019 da yılını doldurmasından dolayı yine servise girmek durumundayım

Az önce doğuş oto çankaya ankara yı arayıp 2. bakım için fiyat aldım 

CEVAP :    1447 LİRA  imiş-muş-mış-müş

internet alırsam %5 indirim-MİŞŞŞŞ

Garanti yakmak için bahane arıyodum.

@necokyar86 ben bu bakımı rahat rahat sanayide benim ustamda  mann filtrelerle (yakıt filtresi de dahil) 530  liraya kapatırım. sizin linkten parçaları alabilirim (yağ hariç olanı)

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-1-6-tdi-periyodik-bakim-seti-mann-marka

Moderatör tarafında düzenlendi:
haaa   satıcam ha ilana vericem derken  aracın 2. bakımını erteleyip duruyordum.   

Araç 13 ocak 2018 trafiğe çıktı 

yılda 2 bakım yapmak durumunda olanlardanım 

ilk bakım  temmuz 2018 de  16.000 km de iken yapıldı

şu an 28500 km deyim . 30.000 bakımı geldi yada 13 0cak 2019 da yılını doldurmasından dolayı yine servise girmek durumundayım

Az önce doğuş oto çankaya ankara yı arayıp 2. bakım için fiyat aldım 

CEVAP :    1447 LİRA  imiş-muş-mış-müş

internet alırsam %5 indirim-MİŞŞŞŞ

Garanti yakmak için bahane arıyodum.

@necokyar86 ben bu bakımı rahat rahat sanayide benim ustamda  mann filtrelerle (yakıt filtresi de dahil) 530  liraya kapatırım. sizin linkten parçaları alabilirim (yağ hariç olanı)

https://www.onlineyedekparca.com/urun/volkswagen-golf-7-1-6-tdi-periyodik-bakim-seti-mann-marka
Hocam neden 13 ocak 2019da yıldan dolayı bakıma gitmek zordundasınız? Temmuz 2018den 1 yıl sonra girmeniz gerekmez mi

@nightwolf aslında her 6 ay da 1 e denk gelen bakım zorunluluğum var 

6 ay da 15 bin 

yılda 30 bin km yapıyorum (aslında 30 u bulmadı 28500 deyim)

eninde sonunda ben bu yetkili servise gitmiycem ama ....

@Savatage aynen hocam şu zamanda araçların vergisi kaskosu sigortası ıvırı zıvırı herşeyi uçmuşken birde gidip servis adı altında yapılan soyguna para kaptırmak istemedim.iyi bir karar vermişsiniz ben listedeki yağı 5w-30 LL ile değiştirdim şimdi sıra bakımı iyi bir serviste yaptırmakta

Geri
Üst Alt