Güncel Bakım Masrafları

@forzaGilles hocam merhaba,

vw501.14 uyumlu bildiğiniz fren hidroliği var mıdır acaba? 
VW ‘nin kendi orjinal fren hidroliği var., bir de Liqui Moly ‘nin SL6 dot4 modeli uygundur., https://m.n11.com/liqui-moly-3086-sl6dot-4-500ml-fren-hidroligi-P73894480 

Burda önemli olan nokta fren hidroliği çok kararsız illet bir sıvıdır., VW501.14 onaylı başka marka hidroliğin değişim sonrası konulması bile eski yağ hortumlarda bir nebze kaldığından VW501.14 onaylı olsa bile iki farklı marka hidrolik sıvısının karışması bile problem çıkarmasına yetiyor., ben orjinal VW marka öneririm., zaten fren hidroliği çok ucuz bir sıvıdır., pahalınokur diye servisten korkmanıza gerek yok., aracın 1-1,5 litre fren hidroliği kapasitesi var.,

@mbonat hocam standart dot4 veya dot5.1 bizim araçlar için uygun değildir., alacağınız fren hidroliğinin VW501.14 veya TL 766-Z onayını karşılaması gerekli

Saygılar hayırlı akşamlar 

ilk bakım için ocak 7 sinde senem doluyor sizce bu sene bitmeden götürmem fiyat açısından avantaj sağlarmı

yeni yıl itibariyle ilk bakım ücreti zamlı olurmu şimdiden teşekkür ediyorum

ben bursa doğuş otoda 4 bakım yaptırdım hiçbirinde değişim olmadı, ölçüm yaptılar değişime gerek yok dediler. 
hüseyin gardaş   aslına bakarsan  aracı devrinde  ve sakin kullanırım   hatta  fren balatalarının  çok iyi durumda olduğunuda   söylediler bana....   zaten normal kullanımımdada  fren  mesafesini sürekli   ayarladığım için   frene çok abanmam   ve sık kullanamm      bende şaşırdım hidrolik değişimine   ama   zaten   gerekli açıklamayı  ali kardeşim güzelce yapmış

Güzel anlatım için teşekkürler. şuanda güncel bakım masrafları kaça çıkıyor bilgisi olan varmı arkadaşlar.

Güzel anlatım için teşekkürler. şuanda güncel bakım masrafları kaça çıkıyor bilgisi olan varmı arkadaşlar.
Hocam normal bakım 1100-1300 TL arası şuan güncel olarak. Arayıp size en yakın yetkili servisten fiyat alabilirsiniz.

@AhmetCakmak geçenlerde sormuştum 1160 tl demişlerdi. acaba şuanda yıl sonu indiriminden dolayı bakım fiyatlarında da indirim mi yapıldı diye sormak istedim.

Merhaba arkadaşlar,

Şöyle bir indiririmim var. Kullanmak isteyen olursa buyursun :)  

image.png

Aydin lena da 2017 tdi aracimin yillik bakimi icin 1.109 tl odedim arkadaslar 

@forzaGilles hocam bakımı dışarıda yaptırmayı düşünüyorum da servis fren hidroliği satıyor mu ? Servisten alıp dışarıda yaptırabilir miyim aslında ondan emin olamadım. 

...........

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt