Güncel Bakım Masrafları

@thelordof Fiyatlar aynı sayılır. Liste üzerinde mevcut noktaların hepsi parakende satış yapmıyor maalesef. Hava filtresi hariç fiyatlar yakın.

Paylaştığınız Kaymazlarmotor (Filtremarketimde) belirttiğiniz gibi yetkili noktalardan. Umarım biz site üyelerine ekstra indirimi olur :)

Teşekkürler

@forzaGilles hocam, engine flush kullanmayın diye Bi konu var donanım forumda. Turboyu bozmuş. Masraf açmış. Şu ana kadar 4 bakımdır hep castrol 5 30 yap koyuldu. Şimdi lm 5 30 ve ya shell 0 30 A geçme niyetim var. Kararsız kaldım. Yanılmıyorsam kitapçıkta da katkı malzemeleri kullanmayın yazıyor. 

Sizin düşünceniz nedir? 

Aracım 2016 1.2 tsi.

@Franquaz Aynen, hepsi bireysel tüketiciye satmıyor. Fiyatları uygun olduğu için daha fazla indirim yapacaklarını sanmıyorum, yaparlarsa tabi iyi olur ama zarar edebilirler. :)  

Faturaya baktim bana 11liraya gelmis henuz kullanmadim ama kötü olacagini sanmiyorum fiyati baya uygunmus o yuzden yazdim size

@41HU367 Merhaba,

Aynen 15tl yansıtıyorlardı en son bayiiden bayiye fark olabilir belkide. Ücreti vs sorun değil hani, paylaştığım ürün cidden tavsiye edebilirim. Orjinal bitmesine takiben araştırıp almıştım. Cam suyu diyip geçmemek lazım. İçeriği & plastik aksama & boyaya zarar veren bir çok ürün mevcut. Kaeışımı kendim oranlarda yapıp hazırlıyorum, daha güvenli oluyor.

Dışarıdaki servisler maalesef kabus gibi. Çeşme suyu ile doldurup geçiyorlar..

@Franquaz ben 4 yıldan beri shellinkini kullandim.serviste abartilidir fiyati diye.bide cam suyu icin servise gitmeye useniyordum.en son gittigimde cam suyunu doldurmayin bagaja biraktirdim.bitince kendim doldurcam daha bitmedi.o yuzden servisinki iyi mi kotu mu bilmiyorum.onun icin sordum servisten neden almadiniz diye

Şehir içinde 50 60 km de trafikte ön camdan çıt ses geldi ve ufak sayılabilecek çatlak oluştu, ikinci bakıma da 500km uyarısı vardı, dün cam değişimi olurken bakım da aradan çıksın dedim..

20200407_151249.jpg

20200409_121550.jpg

[mention=848]Bekir[/mention] pil ne marka acaba
Bende bakmamıştım
iyi oldu
73fda0b4e42407a8e30610edd7cfd919.jpg

Geri
Üst Alt