Güncel Bakım Masrafları

Bende son bakımda yağı (Liqui Moly Top Tec 4200 5W30) dışarıdan alıp götürdüm, Ankara Doğuş Oto kabul etti. Faturasınıda evde unutmuştum ama kimse sormadı. Polen filtresi de pahalı diye değiştirmeyin dedim, dışarıdan Mann aldım, kendim değiştirdim. Değiştirmesi çok kolay. Bundan sonra da yağ değişimlerini böyle yapmayı düşünüyorum. 

Bende son bakımda yağı (Liqui Moly Top Tec 4200 5W30) dışarıdan alıp götürdüm, Ankara Doğuş Oto kabul etti. Faturasınıda evde unutmuştum ama kimse sormadı. Polen filtresi de pahalı diye değiştirmeyin dedim, dışarıdan Mann aldım, kendim değiştirdim. Değiştirmesi çok kolay. Bundan sonra da yağ değişimlerini böyle yapmayı düşünüyorum. 
Bende Ankara'dayım doğuş Etimesgut Çankaya ve Eskihisar kabul etmedi ben yağımı kendim almak istiyorum dedigimde. Servis danışmanının ismini biliyor musunuz?

@typhoons Yanlış hatırlamıyorsam en son Doğuş Çankaya’ya götürmüştüm ama maalesef danışmanın adını hatırlamıyorum. Benim araç 2014 model belkide garantisi bitti diye kabul etmişlerdir? Yoksa artık kabul edilmiyor mu bende merak ettim şimdi. 

@typhoons  etimesgut , Serden Cakar bey var o ilgilenmisti , yagi kendim goturdum kabul ettiler 

Golf'ü kullanmaya devam.Cumartesi bakımdayım serviste.Dün zuzubisudan ve wv'im uygulamadan randevu talep ettim ve mail geldi.1400 tl görünüyor,içinde fren yağı değişimi yok,antifreezede yok.Bu fiyattan umarım indirim olur yoksa duman oldum gitti.Kasko,trafiğide serviste yaptırıyorum.
fc73c527a52605f670c21c963a950469.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çorum ahlatçi vw de bakım yaptıran var mı yakınlarda?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Golf'ü kullanmaya devam.Cumartesi bakımdayım serviste.Dün zuzubisudan ve wv'im uygulamadan randevu talep ettim ve mail geldi.1400 tl görünüyor,içinde fren yağı değişimi yok,antifreezede yok.Bu fiyattan umarım indirim olur yoksa duman oldum gitti.Kasko,trafiğide serviste yaptırıyorum.

@slckYukarıdaki listeye göre aracınız;

21 Mart 2016 sonrası çıkışlıysa 1328küsur,

21 Mart 2016 öncesi çıkışlıysa 1151küsur tutar.

(zubizu indirimi ve kdv dahil)

[mention=255]slck[/mention]Yukarıdaki listeye göre aracınız;
21 Mart 2016 sonrası çıkışlıysa 1328küsur,
21 Mart 2016 öncesi çıkışlıysa 1151küsur tutar.
(zubizu indirimi ve kdv dahil)
Hocam 22 mart çıkışlı 1 gün için 170 tl farkmı olacak acaba.

@forzaGilles fiyat nasıl acaba indirim olurmu.fren yağı için ısrar edeyimmi,antifreeze değişsin mi.akü içinde fiyat alıcam bu arada.

Hocam 22 mart çıkışlı 1 gün için 170 tl farkmı olacak acaba.
Teknik olarak evet. Bence servisi arayın sorun.

Fren hidroliği, akü, silecek, balata gibi durumları zaten size söylerler. Antifriz söylenmez. İsteğe bağlı değiştirmek size kalmış. 

Geri
Üst Alt