boya korumadan sonra oluşan lekeler

Farklı birşey olmuş sanki Hocam orasına. Geçmiş olsun insan ister istemez üzülür bu durumda.

hocam o yanık izi, o attığınız üründen meydana gelmez. Bana kalırsa başka bir durum söz konusu. Ek olarak  işlemi ne kadara yaptırdınız bilmiyorum ama boya koruma olarak yaptırdığınız ürün amatör yapılabilecek bir ürün. Bence bu tarz bir şey için para verip işlem yaptırmak gereksiz. Açıkcası bir haftalık araca sealant uygulaması yaptırmazdım. Bu işin en güzeli seramik kaplama. Onu da biraz araştırırsanız profesyonel yapan yerler var.

Sanki sigara değmiş gibi... Kimyasal ile birlikte yakmış olabilir.

Sanki sigara değmiş gibi... Kimyasal ile birlikte yakmış olabilir.
Aynen hocam katılıyorum sigara verniği yakmış boyanın rengini bozmuş. Kendini bilmezler sigarayı yanar şekilde atıyorlar sonuç bu, geçmiş olsun. Daha önce sigaraya maruz kalmış ve cila esnasında ortaya çıkmış olabilir.

Aynen hocam katılıyorum sigara verniği yakmış boyanın rengini bozmuş. Kendini bilmezler sigarayı yanar şekilde atıyorlar sonuç bu, geçmiş olsun. Daha önce sigaraya maruz kalmış ve cila esnasında ortaya çıkmış olabilir.
yapan kişi tek başına yaptı bu işlemi kendisi sigara falan da kullanmıyor ki o yanığın biraz daha altında çook hafif bir tane daha var ama o sadece leke gibi duruyor ne yapsam acaba servise mi götürsem

Hocam bu tarz ürünleri uygulatmak yerine kendiniz sonax BSD yada turtle wax hızlı cila tarzı ürünleri uygulayabilirsiniz, ben aracımı aldığım günden bu yana uyguluyorum 1 ay sonax bsd 1 ay turtle wax aracimin boyasi ilk günkü gibi aşırı memnunum 

Rutuş boya var onla kapatabılırsın cok goze batmaz sanırım servısde var aynı ton  

bı kac yerdemı var yoksa sayı fazlamı ?

takıntı yaptım dersen rutus iş gorur gibi ben ufak cizikleri onla kapamıstım tamponda vardı   ve    göze batmıyor  artık :) 40 50 tl bişey 

takıntı yaptım dersen rutus iş gorur gibi ben ufak cizikleri onla kapamıstım tamponda vardı   ve    göze batmıyor  artık :) 40 50 tl bişey 
 bu şekilde kalsa peki daha kötü olur mu yani araç yıkandıkça falan 

Sanmam olacağını   olursa da rötuşlarsın   :)    sakınan göze çöp batarmış illa bir şeyler olacak  Allah daha büyük  şeyler vermesin 

tampon değil mi , canınızı sıkmaya değmez.

Geri
Üst Alt