1.4 TSI 3. Yıl Bakımı ve DSG Sorunu

@fcsrn Eren Hocam

Geçmiş olsun üç hafta araba kalacak derken serviste geçirecek herhalde :(

Hocam bu bir tesadüf mü? Bildiğiniz bir şey mi vardı?
çalışan biseye dokunmamak lazım

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

@fcsrn Eren Hocam

Geçmiş olsun üç hafta araba kalacak derken serviste geçirecek herhalde :(
Sağol Abi, yok serviste kalmaz araç. 

Birazdan gideceğim servise. Yeni yazılımdan dolayı gibi geliyor bana. Daha önce de birisi yükletip memnun kalmayıp eski yazılıma döndürtmüş. 

Benim de talebim bu yönde olacak. 

GEÇMİŞ OLSUN HOCAM.BENİMDE YENİ DEĞİŞTİ SAYILIR GARANTİSİ VARMIYDI.YOKSA İYİ NİYET GARANTİSİ İSTEYİN

Hocam gittiğinizde size zahmet öğrenebilirmisiniz. Genel bir güncelleme mi gelmiş 1.4 motorlara?
Sanırım genel çünkü bugün bikaç arabaya daha yaptık sorun yok onlarda dedi. 

@fcsrn hocam geçmiş olsun  umarım hızlı sorunsuz şekilde yapılır 
Teşekkürler Hocam 

Üzüldüm ama şaşırmadım Eren, her ne kadar “dsg işini çözdük” deseler de kronik sorun devam ediyor. Umarım sesin kaynağı dsg değildir.
Aynen öyle Abi, çözülmüş değil kesinlikle. Sıkıntılar azaldı sadece. 

geçmiş olsun eren
Sağol Abi 

Umarız ciddi birşey değildir @fcsrn  :(
İnşallah Hocam 

GEÇMİŞ OLSUN HOCAM.BENİMDE YENİ DEĞİŞTİ SAYILIR GARANTİSİ VARMIYDI.YOKSA İYİ NİYET GARANTİSİ İSTEYİN
Sağolun Hocam garanti bitti. İyi niyet ile 700-1000 arası olur dediler. 

Sabah servise gittim arkadaşla. Hiç bir şekilde ses yapmadı. Güncellemeyi geri alma gibi bir durum olmadığını, sorunun da güncellemeden kaynaklanmadığını iddia ettiler. Kendim de denedim çok kez ses yok. Şuan bekliyorum bakalım kullanacağım bu şekilde. 

Sanırım genel çünkü bugün bikaç arabaya daha yaptık sorun yok onlarda dedi. 

Teşekkürler Hocam 

Aynen öyle Abi, çözülmüş değil kesinlikle. Sıkıntılar azaldı sadece. 

Sağol Abi 

İnşallah Hocam 

Sağolun Hocam garanti bitti. İyi niyet ile 700-1000 arası olur dediler. 

Sabah servise gittim arkadaşla. Hiç bir şekilde ses yapmadı. Güncellemeyi geri alma gibi bir durum olmadığını, sorunun da güncellemeden kaynaklanmadığını iddia ettiler. Kendim de denedim çok kez ses yok. Şuan bekliyorum bakalım kullanacağım bu şekilde. 
HOCAM ARAÇ ISININCA YAPAR.BENİM DE GARANTİ YOKTU SADECE İŞÇİLİK OLARAK 350 TALEP ETTİLER.ARAÇ TAMAMI İLE SERVİS BAKIMLI İSE FAZLA VERMEYİN PAZARLIK EDİN

HOCAM ARAÇ ISININCA YAPAR.BENİM DE GARANTİ YOKTU SADECE İŞÇİLİK OLARAK 350 TALEP ETTİLER.ARAÇ TAMAMI İLE SERVİS BAKIMLI İSE FAZLA VERMEYİN PAZARLIK EDİN
Hocam araç sıcaktı, arkadaşı aldım servise gitmeden kalorifer felan açıktı motor gayet sıcaktı yani. 

Bende bunu anlamıyorum, bana tüm servisi tanıdığım halde 700-1000 arası dediler. Bugün başka birinin tatlı alıp servise giderek fiyatı 350-400e indirdiğini duydum. Bu nası bi mantıktır anlayıştır. Ben ondan yarım kilo fazla tatlı alıp gidiyim bedava yapsınlar o zaman. Kimden ne koparırsam artık diye iş yapıyorlar. 

Hocam araç sıcaktı, arkadaşı aldım servise gitmeden kalorifer felan açıktı motor gayet sıcaktı yani. 

Bende bunu anlamıyorum, bana tüm servisi tanıdığım halde 700-1000 arası dediler. Bugün başka birinin tatlı alıp servise giderek fiyatı 350-400e indirdiğini duydum. Bu nası bi mantıktır anlayıştır. Ben ondan yarım kilo fazla tatlı alıp gidiyim bedava yapsınlar o zaman. Kimden ne koparırsam artık diye iş yapıyorlar. 
HOCAM KARARI SERVİS USTASI İLE DOĞUŞ KARAR VERİYOR.ARAÇ SERVİS BAKIMLI İSE KORKMAYIN HAKKINIZI ARAYIN GEREKİRSE BENİM DEĞİŞİMDEKİ FATURAYI GÖNDERİRİM EMSAL OLSUN DİYE.

Bence tamamen WV merkez karar veriyor indirime. Servis bakımı, aracın yaşı vesaire bir kaç şeyi hesaplayıp fiyat veriyorlar. 

Geçmiş olsun Eren 

Sen bu işin peşini bırakmazsın ve sonucunu alırsın :)  

Geçmiş olsun hocam 20 binde kavrama değişimi üstüne 1000 TL masraf. :-  VW işi sömürüye dökmüş. 20 binde kavram mı değişir drag yapmıyor ya bu araçları kullananlar. 

Bu ay benim de 45bin bakım var bakalım neler yaşayacağım..

Geri
Üst Alt