Sonradan koltuk ısıtma

İsim
Murat
Abilerim comfortline aracımıza koltuk ısıtma yapabilir miyiz orjinalindeki gibi ve maliyeti ne olur bilen birileri ya da uygulayan var mı

Yapılır denildiği gibi aliexpress’de de var döşemeciler halleder gerisi tuş takımı değişimi ve kodlama, ancak içinde hava yastığı olan koltukları açtırmak bana pek makul gelmiyor. Yapılsa da servislerin döşemeyle ilgilenen bir kişisi yahut dışarıda yaptırdığı biri oluyor en doğrusu o kişilerle çalışmak olur. 

Tabi buna kalana kadar çıkma ergo aktiv koltuk bulup kendi koltuklarınızı da satarak hem masajlı hem de ısıtmalı koltuk sahibi olursunuz, tabi daha maliyetli olacağı kesin. 

Yok bunlar uğraştırıcı denirse minder gibi ince şekilde koltuğun altına konulup çakmaklığa takılabilen ısıtma sistemleri var.

Pekala koltuk soğutma yapabilir miyiz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aliexpresten aldığı ürünler ile Transporter koltuklarına yapmıştı birisi youtube'ta bulabilirsiniz aratırsanız sanırım.

Çokta güvenli gelmediler bana açıkçası, mümkünse orjinalini almalı soğuk memleketlerde olan arkadaşlar yada çıkma bulmak lazım.

Direksiyon kaplama için araştırırken böyle bir yer bulmuştum:

http://www.altinuc.com.tr/pages.asp?SID=93

koltukisitma.jpg
koltukisitma2.jpg

Tekirdağlı bir arkadaşımız yaptırmıştı (onun yaptırmadığı pek bir şey de yok sanırsam :)  ) Onu gördükten sonra apo ustayı arayıp sormuştum 1 sene önce, yanlış hatırlamıyorsam 2000 civarı demişti. (orijinal olarak tabi ki, yan sanayi değil.)

Tekirdağlı bir arkadaşımız yaptırmıştı (onun yaptırmadığı pek bir şey de yok sanırsam :)  ) Onu gördükten sonra apo ustayı arayıp sormuştum 1 sene önce, yanlış hatırlamıyorsam 2000 civarı demişti. (orijinal olarak tabi ki, yan sanayi değil.)
çok iyiymiş fiyatı o zamanlar şimdi sahibinden de orjinali var lakin kaç paradır allah bilir temsili fiyat var

Comfortline ler için bcm değişimi gerekiyor sanırım 

Geri
Üst Alt