Debriyajdan gelen ses

DGKN.7

Yeni Üye
İsim
Dogukan
Merhabalar aracim 2016 1.2 golf manuel vites 16 bin kilometrede aldigim zamanlar pek dikkat etmedim ama 3 5 bin kilometreden sonra sesi duymaya basladim arac durur vaziyette vites bostayken tikir tikir gelen bir ses var alt taraftan fakat debriyaja bastigim an ses gidiyor 4 tane servise goturdum yetkili servise 3 tanesi sesin normal oldugunu soyledi 1 taneside debriyaj catali olduguni soyledi hicbir sorun yaratmayacagini sadece ses cikaracagini soyledi bu ses icin komple debriyajini indiirmeye gerek yok ben olsam indirtmem dedi sizlerdede bu ses varmi hic dikkatinizi cektimi daha once bir tane golfte duymaya calistim bu sesi ondada duydum fakat gurultulu ortam oldugu icin cok net duyamadim bu ses sinirimi cok bozuyor surekli sesi dinliyorum ne yapmam lazim eger bizdede bu sesten var diyor iseniz icimi biraz rahatlicak cunku yetkili servise hic guvenmiyorumm

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Sesi kaydedip burada paylaşmanız mümkün müdür? 

Sessiz bir ortamda kaydedicem sesi forumda cok kiside manuel golf var kimse dikkat etmedimi bu sese servis herkes de var bu ses yapsak bir ay sonra yine gelicek diyor

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Sessiz bir ortamda kaydedicem sesi forumda cok kiside manuel golf var kimse dikkat etmedimi bu sese servis herkes de var bu ses yapsak bir ay sonra yine gelicek diyor
Değerli Hocam 

Geçmiş olsun

Manuel 1.2 TSI Golf kullandım ama böyle bir sese denk gelmedim ve ben denk gelemediğim gibi duyanla da karşılaşmadım.

Bunun kronik bir sorun olmadığını bilmenizi isterim.

Saygılarımla 

@DGKN.7 hocam merhaba aracınızdaki sesin problemi ne çıktı?  Bende de oldu aynı problem daha servise gitmedim. Araştırırken sizin konuyu buldum.

@DGKN.7 viteslerde yok ise bu ses prizdirek rulmanınızın sesi , kendi aracımda da mevcut , baskı balata değiştirirken değiştirmeyi düşünüyorum .. 

Geri
Üst Alt